×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 160
צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

הצהרת נגישות


גו יורופ שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. גו יורופ השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, נוחות ועצמאות.
 
נגישות באתר גו יורופ: גו יורופ מעמידה לרשותך את  widget הנגישות לאתר  UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לגו יורופ לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).
 
הפעלת תפריט הנגישות: ניתן להפעיל את תפריט הנגישות גו יורופ על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.
 
גו יורופ ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.
 
למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר גו יורופ, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה שלא מצאנו או זיהינו את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.
 
אנחנו כאן בשבילך!! אם אתם נתקלים בקשיים עם כל תוכן באתר של גו יורופ או שאתם זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנו אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.
 
צרו איתנו קשר אם ברצונכם לדווח על נושא נגישות, יש לכם שאלות או תזדקקו לסיוע, אנא צרו קשר עם גו יורופ תמיכת לקוחות כדלקמן:

 

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; אחראית נגישות מטעם גו יורופ: נורית בן חורין This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.