צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

טיולים לנוסע העצמאי

חלומו של כל ראש משפחה המתכנן חופשה שנתית במדינה שמומחה יארגן את כל המידע, הדרכה, ניווט, טיפים מנסיון אחרים, אתרים, עלויות, שעות פתיחה וסגירה, בתי מלון, מסעדות ומיפוי מתאים.
אנו מזמינים אתכם לבחור את המסלול המתאים לכם בכל אחת ממדינות אירופה, תוך יכולת לשנות את המסלולים לפי דרישתכם, לבחירתכם מאות מסלולים מובנים ומותאמים אישית המקיפים את רוב האטרקציות באירופה וגם אם לא מצאתם את המסלול המתאים נשמח לתכנן אתכם את חופשתכם הבאה באחת ממדינות אירופה. הטיול כולל את כל שרותי הקרקע הנילווים, מפות וטיפים.

מה זה בעצם הנוסע העצמאי?
הנוסע העצמאי הוא שם כללי הכולל בתוכו שלל של אפשרויות לחופשה כאשר הביטוי המוביל כאן הוא – התאמה אישית. טיולי הנוסע העצמאי נועדו לאפשר לכם מקסימום גמישות בטיול שחפצתם בו והכל בהתאמה אישית המתאימה לכם- אם זה לגיל שלכם, לרצונות, לצרכים ולטעם שלכם. טיולי הנוסע העצמאי נבדלים מטיולים מאורגנים רגילים במבנה הגמיש שלהם וביכולת שלנו לבנות יחד אתכם את המסלול בו תרצו להתמקד. הרבה מהטיולים של הנוסע העצמאי הוא לאירופה. תוכלו לבחור לתור מדינה אחת לעומקה או לשלב כמה אופציות של כמה מדינות יחדיו, בכל מקרה אנחנו נכנסים לתמונה כיועצים שלכם וכמי שמתמחים בטיולים לאירופה, ואנו מסייעים לכם לתכנן את הטיול. יש ברשותנו כבר מאות מסלולים, כל מסלול ייחודי ובמתכונת משלו המאפשרת לכם ליהנות מחלקים שונים של יבשת אירופה. אירופה המגוונת טומנת בחובה אינספור אטרקציות, מונומנטים, נופים, מרכזי תיירות ועוד וכל מסלול כזה יאפשר לכם לנגוס מנתח אחר של אירופה (או כמה נתחים). כך למשל נוכל להמליץ לכם על טיולי אמנות ותרבות המעלים על נס את יצירות המופת של אמני אירופה, טיולים בסימן גסטרומוניה המתמקדים בחוויית המטעמים השונים, טיולים המותאמים לגיל הזהב, טיולי טרקים לחובבי אקסטרים, טיולים לחובבי לכת, טיולים לצעירים ועוד.

טיולי הנוסע העצמאי אלו אכן טיולים מאורגנים אך אלו אינם טיולים עם מסלולים קבועים מראש ולא נוקשים אלא כאלו שמאפשרים לכם להוציא את המקסימום מהטיול. כמומחים לחופשות באירופה אנו מציעים לכם תחת קורת גג אחת את כל הניסיון שלנו בתכנון טיולים באירופה- הטיפים שלא תקבלו בשום מקום אחר, שירותי הקרקע והזמנת המלונות/בתי הארחה, מידע אודות מסעדות, מוזיאונים ועוד. נסייע לכם לתכנן כל פרט ופרט בטיול ואף נציע לכם ביקורים במקומות שלא מוכרים כל כך לתיירים במידה ותרצו.

חופשה נעימה

 טיולי הנוסע העצמאי

הנוסע העצמאי

 

לכל המאמרים לחצו כאן