צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

הפלגה עם כל המשפחה

אחת מהחופשות המהנות ביותר שתוכלו לחוות יחד כמשפחה היא שיט משותף. בהפלגה משותפת אפשר מהרגע שבו תעלו לאנייה לבחור בכל רגע מה עושים ולהתחיל ליהנות יחד. תוכלו לבחור את היעד שתרצו לנסוע אליו לדוגמא תוכלו ליהנות ממבחר יעדי הפלגות לים הבלטי, שיפגישו לכם את מדינות סקנדינביה וכך תוכלו לשלב במהלך החופשה ביקור במספר מדינות ולאסוף יופי של חוויות משותפות. הפלגות לים הבלטי נחשבות עדיין למיוחדות והן מאפשרות חשיפה לתרבויות שונות באזורה הצפוני יותר והזדמנות לחוות שפות שונות, והיסטוריה עתיקה ומגוונת.

שילוב מיוחד במינו בין ערי בירה שונות שנכנסו רק לא מזמן לאיחוד הארופאי ועדיין לא נחשפו אליהן מספיק בישראל. מדינות כמו אסטוניה ולטביה , או מוכרות יותר כמו נורבגיה או שוודיה. אחד מיעדי הביקור בשיט בים הבלתי יכלול כפי הנראה גם

עגינה בנמל של שטוקהולם בירת שוודיה.

הפלגות לשטוקהולם יפגישו אתכם עם אתרים מרכזיים בעיר בניהם ארמון המלך והקתדרלה המפורסמת, ביקור במוזיאון הואזה בו נוכל לחזות בספינת הדגל מהמאה ה – 17 שטבעה בהפלגת הבכורה שלה ומוצגת לאחר שנמשתה מהמיים לראווה. בנוסף ניתן לבקר גם ברובע העתיק של העיר ,בפסל של ג'ורג' הקדוש ועוד. בשטוקהולם נמל גדול שאליו מתנקזים נתיבי מים וגשרים שמחברים בין אגם מים מתוקים לבין הים. בנוסף להפלגות לשטוקהולם יעד נוסף אטרקטיבי במיוחד הוא ללא ספק עיר הנמל המרכזית בים הבלתי שממוקמת ברוסיה- סנט פטסבורג.

הפלגות לסנט פטרסבורג

יפגישו אתכם עם עיר מרתקת ויפה שבדרך כלל קשה יחסית לבקר בה בשל הצורך בויזה. ביקור בעיר השנייה בגודלה ברוסיה מחייב שהייה קצת יותר ממושכת שתאפשר לבקר בכיכרות הראשיים ובקתדראלות המרהיבות, טיול רגלי בשדרת נייבסקי המפוארת, ביקור במוזיאון הרמיטז- אחד מהמוזיאונים הגדולים בעולם שבו אוספים של פסלים תמונות ויצירות אמנות רבות מכל העולם. אחת החוויות עוצרות הנשימה בסנט פטסבורג היא ללא ספק טקס הרמת הגשרים בנמל. בהפלגות לסנט פטרסבורג אי אפשר יהיה לפספס את אחד מהסמלים הבולטים בעיר. בכל לילה מורמים גשרים ששוקלים כמה עשרות של טונות אספלט וברזל ובאמצעות הרמתם מתאפשרת הכניסה של אניות לנמל.

סיורי חוף

היות ומדובר בשיט מסביב למדינות הים ללא ספק כדאי יהיה לכלול בלפחות אחת מהבירות גם סיור בחוף. בסנט פטסבורג סיור כזה יוכל לכלול ביקור בגני פטרהוף שהוקמו בשלהי המאה ה18 ע"י פטר הגדול בהם נהגו להשתעשע הקיסרים והצארים הרוסים במבחר גנים ופארקים מטופחים ומרהיבים ביופיים.

למבחר חבילות להפלגות עם כל המשפחה בים הבלטי כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר באתר ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לכל המאמרים לחצו כאן