צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

הפלגות באירופה - לים הבלטי ולפיורדים

קרוזים לים הבאלטי וקרוזים לפיורדים בנורווגיה פותחים בפני המטייל צוהר לטבע הקסום של צפון אירופה.

זהו שייט אשר משלב באופן מושלם ביקור בבירות אירופאיות עם חוויה של נוף וטבע יוצאי דופן. הפלגות בפיורדים כחולים וקרחוני ענק, ביקור בכפרי דייגים ציוריים וכמובן תצפיות מרגשות על חיות בר כגון דובים, פינגווינים ולוויתנים הם רק חלק קטן ממה שיש להפלגות לים הבלטי להציע. בין לבין, מתאפשרת הצצה לערים אירופאיות יפהפיות של דנמרק, נורווגיה ופינלנד אשר לרוב, אינן כלולות בטיולים לאירופה הקלאסית.

 

מטבע הדברים, קהל היעד המרכזי של הפלגות אלו אינו משפחות, אלא חובבי טבע ונוף ושוחרי הטיולים הגיאוגרפיים אשר מבקשים להרחיב אופקים, להרחיק ליעדים חדשים ולהתרחק מריכוזי תיירים. הספינות של הקרוזים בים הבלטי אמנם קטנות יותר, בעיקר בגלל נתיבי השייט הצרים שמאפיינים את הקרוזים בים הבאלטי והקרוזים בפיורדים.

אולם הדבר כלל לא בא על חשבון הנוחות, אלא להיפך. לרוב, מדובר בספינות מפוארות יותר, עם תנאי לינה משופרים וסטייל קולינרי שמותאם לקהל היעד.

התנאים המפנקים יחד עם המסלולים האטרקטיביים הפכו את הקרוזים לפיורדים וההפלגות לים הבלטי לפופולאריים בקרב המטיילים בשנים האחרונות, והביקוש ליעדים אלו רק הולך וגובר. לכן, ככל שתקדימו להזמין, כך מחירו של הקרוז ירד, והרווח יהיה כולו שלכם.

 

למגוון דילים של הפלגות נופש לכל העולם לחצו כאן

שייט תענוגות, חבילות שייט לאירופה

 

לכל המאמרים לחצו כאן