צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

חופשות חורף

 

אין עוררין על כך שהקיץ היא התקופה האידיאלית ביותר לחופשה. השמש הזורחת כמעט בכל מקום, מזג האוויר החמים והעובדה שכל כך הרבה אנשים נמצאים בחופש, הופכים את תקופה זו לאידיאלית ביותר ולזו בה כמות התיירים הגדולה ביותר עוברת ממקום למקום.

סקי באוסטריה
אך עם כל הכבוד, ויש המון כבוד, לחופשות הקיץ, יש חופשות שהרבה יותר כיף והרבה יותר אידיאלי לעשות בחורף. כזו היא החופשה האטרקטיבית ביותר בתקופת החורף, הלא היא חופשת סקי. לא משנה אם אתם בוחרים לעשות את חופשת הסקי שלכם באוסטריה, בין אם הפור נופל על חופשת סקי באיטליה בין אם ההחלטה הסופית היא דווקא על חופשה שכזו ברומניה, אין בכלל ספק כי החורף היא העונה האידיאלית ליהנות מחופשה שכזו. כאמור, אחת האפשרויות לחופשת סקי בתקופת החורף היא חופשה באוסטריה. אוסטריה נחשבת לאחת הפנינות האירופיות בכל הקשור לאתרי סקי. לא מעט אתרים מושלגים ונהדרים לגלישה יש במדינה, כשבמוקד עומדים שניים, קיצבהיל וסנט אנטון. מדובר בשני אתרים שנחשבים לפופולריים לא רק באוסטריה, אלא באירופה כולה, בעיקר בקרב הגולשים שנהנים פחות מסקי אלפיני ויותר מסנובורד. האתרים האוסטריים נהנים ממראה טבעי בעל סלעים ומדרונות חלקלקים, מה שמתאים במיוחד לגולשי הסנובורד ומה שהפך אותם לשניים מהאתרים האהובים ביותר ביבשת.

חופשת סקי באיטליה
גם איטליה היא יעד נהדר לסקי, אולי אפילו יותר מאוסטריה. ארץ המגף מתפארת ברכסי הרים מושלגים למכביר, בעיקר בעקבות היותה מכילה חלק מהרי האלפים ואת רכס ההרים הדולומיטיים, מה שמציע לכל גולש פוטנציאלי שלל אפשרויות של אתרי סקי מהם הוא יוכל להפיק את המיטב. האתר שנחשב לטוב ביותר עבור חופשת סקי באיטליה לגולשים מתחילים הוא צ'רביניה. משטחי שלג קסומים ומרחבי גלישה רחבי ידיים ופתוחים למכביר הופכים אותו לאתר בו כל גולש מתחיל יוכל להתנסות ולהתאהב בקסם שנקרא סקי. עוד אתר נהדר יהיה האתר ואל גרדנה, אחד האתרים האהובים ביותר על הגולש הישראלי שכן לצד מסלולי גלישה המתפרשים על פני יותר מ-1,000 ק"מ ישנם גם מספר אלמנטים נוספים שתורמים להנאה מהמקום כמו מעליות שירות או ארוחות צהריים דשנות.


אתר הסקי של רומניה
יעד נוסף לחופשת סקי בתקופת החורף הוא רומניה, שם תוכלו למצוא עוד אחד מהאתרים האהובים ביותר על ישראלים, אתר הסקי פואיינה בראשוב. מדובר באתר נפלא בו יוכלו ליהנות גם גולשי הסקי האלפיני וגם גולשי הסנובורד, כשלאחר הגלישה המהנה יוכלו כל אורחי האתר ליהנות מהאטרקציות הרבות שנמצאות בשטחו, דוגמת ברים, מועדונים ומסעדות נפלאות, בהן יוכלו ליהנות כל התיירים שהגיעו לאתר עד עלות השחר.

 

לכל המאמרים לחצו כאן