צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

הטיפים הבריאותיים לחופשת סקי בחו"ל | GoEorope

אתם מרגישים שהגיע הזמן שלכם לקחת פסק זמן קצר מהחיים וחושבים על חופשת סקי? אם כך, אתם צודקים, כי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר לעשות סקי, לגלוש ולראות את כל הלבן מסביב? בין אם אתם מחפשים היום חבילות סקי מפנקות לאיטליה, לצרפת או לכל מקום אחר באירופה, כדאי שתדעו: הבריאות שלכם חשובה יותר מהכול. לכן אתם מוזמנים לעיין במאמר שהכנו כאן עבורכם כי הוא כולל מספר טיפים שיעזרו לכם לחזור מחופשת הסקי הקרובה בריאים ושלמים. אתם מרגישים שהגיע הזמן שלכם לקחת פסק זמן קצר מהחיים וחושבים על חופשת סקי? אם כך, אתם צודקים, כי מה יכול להיות מהנה יותר מאשר לעשות סקי, לגלוש ולראות את כל הלבן מסביב? בין אם אתם מחפשים היום חבילות סקי מפנקות לאיטליה, לצרפת או לכל מקום אחר באירופה, כדאי שתדעו: הבריאות שלכם חשובה יותר מהכול. לכן אתם מוזמנים לעיין במאמר שהכנו כאן עבורכם כי הוא כולל מספר טיפים שיעזרו לכם לחזור מחופשת הסקי הקרובה בריאים ושלמים.

 

ההכנות הנדרשות


רגע לפני שאתם מזמינים חופשת סקי לכל המשפחה או רק לשניכם, כדאי יהיה לעבור אצל רופא המשפחה. בין אם אתם סובלים מבעיות פיזיות שונות, ממחלות כרוניות או כל מיני כאבים – הרי שביקור אצל רופא המשפחה זה משהו שיוכל לעזור לכם. הוא יבדוק אתכם ויעדכן אתכם לגבי המצב, דבר שיעזור לכם לקבל החלטות לגבי החופשה. בנוסף לכך, מאוד מומלץ גם לעבור אצל רופא השיניים בטרם עולים על המטוס. העניין הוא שכאבי שיניים הם לא רק בלתי נסבלים, שכן בפועל הם גם עלולים להשפיע על שיווי המשקל שלכם. לכן, אם יבדקו אתכם לפני הנסיעה ואולי אפילו יעשו לכם טיפול או שניים – לא תצטרכו להתמודד עם הפתעות לא נעימות בזמן החופשה עצמה. בנוסף לכך, חשוב לדעת שעדיף לנשים אחרי לידה להימנע מסקי לפחות בשלושת החודשים הראשונים ועל כולנו, גברים ונשים, חובה לגזור ציפורניים בידיים וברגליים. מעבר לכך שאתם נוסעים לחופשה אתם גם נוסעים לעשות פעילות גופנית ולכן יש משמעות אדירה לבריאות הפיזית שלכם.

 

הגנה מפני השמש


אחת מהתופעות הנפוצות ביותר בהקשר של חופשות סקי זו התופעה שבה אנשים יוצאים לחופשה בשלג, שוכחים למרוח קרם נגד שיזוף וחוזרים שרופים לחלוטין. חשוב להבין: זה שאתם נמצאים באזור שכולו מושלג ולבן זה טוב ויפה, אך דווקא שם קרינת השמש מאוד חזקה. לכן בכל ימי החופשה שלכם כדאי יהיה להקפיד על קרם נגד שיזוף ועדיף שהוא יהיה ברמת הגנה מאוד גבוהה. כשמדברים על חבילת סקי במחיר משתלם לאיטליה או לכל יעד אחר בעולם מדברים גם על סיכונים שונים שאתם עלולים להיות חשופים להם כי סקי, אחרי הכול, זה גם מסוכן. לכן חשוב מאוד לעשות ביטוח בריאותי טרם היציאה מהארץ, כי מה פתאום שתיקחו סיכונים מיותרים? זה ברור שהמטרה של כולנו היא לצאת לחופשה ולשכוח בכלל מזה שיש לנו ביטוח רפואי, אך חשוב שיהיה ביטוח כזה לכל צרה שלא תבוא. כדאי להקפיד גם על שימוש בבגדים מספיק חמים במהלך ימי הסקי כי למרות הפעילות הגופנית שתעשו, אתם גם תימצאו במקום שהטמפרטורה בו יחסית נמוכה. לכן חשוב לשמור על חום הגוף ואין ספק שבגדים מתאימים יעזרו לכם בכך.

 

לכל המאמרים לחצו כאן