צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

5 דברים שכדאי להכין לפני חופשת סקי בחו"ל

חופשת סקי היא דרך טובה מאוד לברוח מהצרות שלנו ולנוח קצת מהשגרה. כאשר אנחנו יוצאים לחופשת סקי חשוב מאוד שנארוז בגדים חמים מאוד וציוד סקי איכותי. עוד חשוב לארוז כדורים נגד כאבים (למקרה שניפול במהלך הסקי או במקרה שנתקרר מהטמפרטורות הנמוכות). עוד חשוב לארוז ספר קריאה טוב וגם להטעין את הפלאפון החכם שלנו במוזיקה שאנחנו מאוד אוהבים.

למה חשוב לוודא שהדרכונים שלנו תקפים?
אחד הדברים שבלתי אפשרי לנסוע בלעדיו לחופשת סקי ובכלל לחופשה בחו"ל הוא דרכון תקף. אם אנחנו לא רוצים לעשות את כל ההכנות לקראת הנסיעה ואז להגיע לשדה התעופה ולגלות שאנחנו לא יכולים לטוס כי הדרכון שלנו לא תקף אז כדאי לנו לוודא שהדרכון שלנו עדכני ותקף. על ידי כך שנברר לפני הזמנת הכרטיסים שהדרכון שלנו אכן תקף נוכל ליהנות בראש שקט מהנסיעה שלנו ומההכנות לקראתה.

למה חשוב לוודא שיש לנו ביטוח נסיעות תקף?
ללא ביטוח נסיעות לחו"ל לא נהיה בטוחים במהלך הנסיעה שלנו
שהות בחו"ל היא מהנה מאוד אבל היא גם מנותקת מכל הדברים שיש לנו בבית – כולל הרופא שלנו, המשטרה המקומית וגם הבית האישי שלנו. כאשר אנחנו פתאום נהיים חולים או נפצעים בחו"ל אנחנו חשים חרדה רבה וחווים עוגמת נפש. עוגמת הנפש שלנו יכולה לגדול כאשר אנחנו לא עושים ביטוח נסיעות אישי לחו"ל. ללא ביטוח נסיעות לא נוכל לקבל טיפול רפואי ראשוני בחוץ לארץ בעלות מינימלית ונצטרך לשלם כספים כבדים מאוד בשביל לקבל טיפול ולראות רופא. ביטוח נסיעות יאפשר לנו להיות רגועים מאוד ולדעת שבכל מקרה נוכל להיות מטופלים ולקבל טיפול רפואי ראוי מאוד ואיכותי לא משנה אם אנחנו בארץ, בניו-יורק, בפריז או בלונדון.


למה לא כדאי להשאיר שום דבר לרגע האחרון?
למעשה כאשר אנחנו נוסעים לחוץ לארץ לא כדאי לנו להשאיר שום דבר לרגע האחרון. את הנסיעה לחו"ל כדאי לנו לארגן לאט ובנחת. אם אנחנו יודעים כמה חודשים מראש על הנסיעה המתכוננת יש לנו די והותר זמן בשביל לחדש את הדרכונים ואת הוויזות שלנו, בשביל להזמין כרטיסי טיסה, בשביל להזמין מקומות במלון וגם בשביל לשכור רכב ולעשות ביטוח. תכנון מראש של הטיול שלנו יאפשר לנו ליהנות ממנו יותר ולהיות רגועים במהלכו. תכנון מראש יאפשר לנו לחשוב על יותר דברים שצריך לארגן ולסגור את כל הקצוות הפתוחים לקראת הטיול. השקעה בתכנון הטיול שלנו תשפר מאוד את האיכות שלו ותהפוך אותו לטיול בלתי נשכח לנו ולמי שאנחנו מטיילים בחברתו. בין אם אנחנו נוסעים לירח דבש או בין אם אנחנו נוסעים לטיול אחרי צבא חשוב מאוד לעשות ביטוח לכל ימי הטיול ולקחת בחשבון גם אפשרות שהטיול שלא יתארך.

 

לכל המאמרים לחצו כאן