צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

טיולים מאורגנים בסין

אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם היא המדינה בעלת האוכלוסיה הגדולה ביותר, סין. בסין יש אינסוף דברים לראות, לחקור ולחוות, בכל עיר ובכל מחוז.

מה הדברים שכדאי לדעת בטרם ממריאים לסין
ראשית, חובה לזכור שבטרם מגיעים אל אחת הערים המהנות של סין, או אל אחד המחוזות המרתקים שלה, יש להוציא ויזת תייר מקומית. עוד לפני הטיסה יש להנפיק את אשרת השהייה שלכם על מנת שלא תיתקלו בשום בעיה בכניסה למדינה. לאחר שהעניינים הבירוקרטיים סודרו, הגיע הזמן בו תוכלו להתוודע אל המדינה היפהפייה הזו. וכדי לנצל כל דקה וכל אתר בסין, עדיף שתעשו זאת באמצעות טיולים מאורגנים. טיולים מאורגנים בסין יובילו אתכם באמצעות הסעה מאורגנת ומדריך צמוד בין כל המקומות הכי מרתקים של המדינה, מקומות שיציגו לכם את השפע הרב אותו תוכלו למצוא בסין.

האתרים המרתקים של העיר בייג'ינג
את הסיור מומלץ להתחיל עם העיר הכי אטרקטיבית במדינה, בייג'ינג. בירת סין מציגה מספר גבוה של אתרים היסטוריים שהינם חלק בלתי נפרד מהתפתחותה של הרפולקיה העממית של סין. אחד המקומות הללו הוא כיכר טאיינמן, אולי המקום המתוייר ביותר בעיר, מאחר ושם הוכרזה עצמאותה של סין על ידי שליטה בעבר מאו טסה טונג. מסביב לכיכר תוכלו לבקר בעוד כמה אתרים היסטוריים ובעלי משמעות לא פחותה דוגמת הפרלמנט המקומי ושער טאיינמן. יאפשרו לכם להתרשם גם מהעיר האסורה, אחד מהמקומות היפים ביותר במדינה. מדובר במתחם המורכב מאלפי מבנים שעד לפני כ-500 שנה הכניסה אליה הייתה אסורה לפשוטי העם, אלא רק לשושלות הקיסרים שחיו שם, אשר יצאו אל מעבר לחומות רק לעיתים נדירות. כיום, הגעה למתחם הינה מרתקת ביותר ומאפשרת לתייר לראות מבנים מרהיבים הבנויים בצורה אחידה ובצבעים דומים.

האטרקציות של העיר שנגחאי
עוד עיר מרתקת בסין הינה העיר בעלת ריכוז האוכלוסיה הגבוה ביותר במדינה, העיר שנגחאי. העיר בעלת האוכלוסיה הגדולה ביותר בעולם מציעה אף היא מספר אטרקציות, אליהן תוכלו להגיע במסגרת טיולים מאורגנים בסין. אחת האטרקציות הללו היא הגן Yuyuan, אחד הגנים הידועים בעיר שקיים כבר למעלה מ-400 שנה. האיש שהיה אחראי על בניית הגן עשה זאת במשך 20 שנה וכעת, כשהגן כבר פתוח למבקרים, כל אחד יכול להתרשם מהמקום המרהיב הזה. הבונד אף הוא אחד מהאתרים האטרקטיביים ביותר של שנגחאי, במיוחד בשעות הערב, אז המבנה הארכיטקטוני הנהדר הזה מציג מראה צבעוני ומרהיב עם אורות דלוקים לכל אורכו.

טיולים מאורגנים בסין גם מחוץ לערים
לא רק הערים הגדולות מכילות אתרים מרהיבים במדינה וכדי לאושש זאת די לציין את חומת סין, האתר המתוייר ביותר בסין, אליו אנשים מגיעים מכל רחבי תבל. גם חבל סצ'ואן הוא אחד מהמקומות היפים ביותר בסין, והוא מאפשר הצצה למרכז הרבייה של דובי הפנדה, החיה אשר נפוצה בעיקר בסין אך עדיין נמצאת בסכנת הכחדה, וכן אל פסל בודהה הגדול ביותר בעולם, אשר מתנשא לגובה של מעל ל-70 מטרים.

 

לכל המאמרים לחצו כאן