צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

ספרד והפירינאים

ספרד והפירינאים

מסלול הטיול:
יום 1: ת"א– סנטיאגו דה קומפוסטלה
נפגש בשדה התעופה לטיסה למדריד וטיסת המשך לסנטיאגו דה קומפוסטלה, עיר שהיתה מאז ימי הביניים מוקד לעליה לרגל למיליוני מאמינים קתולים והיום גם למטיילים המבקשים להתבשם מהאווירה הקסומה של העיר, עם ההגעה נצא לסיור פנורמי בעיר. (כפוף בשעות הטיסה). בתום הסיור העברה למלון בסנטיאגו דה קומפוסטלה.

יום 2: סנטיאגו דה קומפוסטלה
היום יוקדש לסיור בעיר, מהמבנים הנפלאים בהם שולטים סגנונות הבארוק והניאו קלאסי מכיכרותיה וסמטאותיה הציוריות. נבקר בקתדרלה המפורסמת של העיר, נתרשם מיצירות אומנות נפלאות. נטייל בפלאסה דה אספניה, אחת הכיכרות המפוארות והמרשימות של ספרד, ונסיים את הביקור בשוק הפתוח. בשעות אחר הצהריים נצא למפרצים ולכפרי הדייגים שלחוף הים האטלנטי.

יום 3: לוגו, לאון:
היום ניסע בדרך הצליינים מזרחה. נעצור בלוגו – עיר מחוז עתיקה המוקפת חומה שנבנתה עוד בזמן הכיבוש הרומי. נטייל בעיר העתיקה ולקראת צהרים נגיע לליאון, בירתה הקודמת של ממלכה הנושאת שם זה. בליאון נבקר בקתדרלה הגותית המפוארת ונוכל להשוות בין סגנונות הבנייה הגותי הקדום וסגנון הבארוק אותו הכרנו בסנטיאגו. נבקר בפנתיאון המלכותי הבנוי בסגנון רומנסקי ובקתדרלה בה נוכל להתרשם מהויטראז'ים הנפלאים.

יום 4: פיקוס דה אירופה – טורה-לה-ווגה:
נחצה את שמורת הטבע "פיקוס דה אירופה" – פסגות אירופה, שהריה מגיעים עד לגובה של 1,000 מטר. ניסע לקובדונגה ולאגמים הקרחוניים, אל השמורה נגיע בדרך מרהיבה בין מצוקים ענקיים שנחצבו בסלע ע"י נהרות שוצפים. לעת ערב נגיע לחוף האטלנטי ולאזור סאנטנדר. ניסע לעיירה טורה לה ווגה עם ההגעה סיור קצר בעיר והעברה למלון.

יום 5: בילבאו- סאן סבסטיאן:
ניסע מזרחה לכיוון בילבאו – בירתה של פרובינצית ויסקאיה הממוקמת בלב אזור תעשייתי נרחב. נבקר במוזיאון גוגנהיים המפורסם שתכנן האדריכל הנודע פרנק גארי, ונתרשם מיצירות האומנות שבו, נערוך סיור בעיר ובתום הסיור, ניסע לאורך החוף דרך עיירות מקסימות לסאן סבסטיאן בריביירה הבאסקית, ולאחר מכן העברה לבית המלון.

יום 6: סן סבסטיאן – ביאריץ – לורדס:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בסן סבסטיאן השוכנת על גדות מפרץ הקונייכה, כולל ביקור בנמל העתיק, בסמטאות העיר ועליה ברכבל לתצפית ממרומי הר איגאלדו. משם נצא לעבר הגבול הצרפתי וניסע צפון - מזרח ללורד – הממוקמת למרגלות הרי הפירנאים. העיר מהווה מקום עליה לרגל למאמינים נוצרים הנאספים בה מכל אירופה מתוך אמונה כי "הקדושה מלורד" יכולה לרפא כל חולי ומכאוב, משם נמשיך לביקור קצר בביאריץ – עיירת הנופש של כל מפורסמי המאה ה-19, בעלת החופי המפורסמים בתום הסיור בביאריץ העברה ללינה בלורדס.

יום 7: קוטרט – פונט ד'אספן - ג'יברני - לורדס:
הבוקר ניסע אל קוטרט דרך פונט ד'אספן עם ההגעה נבקר בקוטרה עיירת הנופש והסקי המפורסמת המהווה בסיס לטיולים באזור. משם נמשיך אל ג'יברני – עמק מבודד בין גבהים של 3000 מטר ומעלה, נתוודע לחי לצומח ולגיאולוגיה, לקירות הסלע האדירים ובהם מפלי מים משדות השלג ואגמי הקרח הקודחים בהר את הנקיק האדיר, נלמד על אופן היווצרותו של הקרחון. בתום הסיור העברה חזרה ללורדס ללינה.

יום 8: אגווס טורטס – אנדורה:
נצא לסיור ואנים או ג'יפים בפארק אגווס טורטס. נתרשם מיופיה של השמורה שעוצבה ע"י קרחונים אדירים שיצרו "עמקים תלויים" מרהיבים. בסיור רגלי באזור נתרשם משפע המים, המפלים והבלייה הייחודית היוצרים את סוד קסמו של האזור. הפרק האחרון בסיור בהרי הפירנאים מוביל אותנו אל אנדורה- רפובליקה עצמאית השוכנת על רכס הפירנאים בין ספרד וצרפת. לינה באנדורה.

יום 9: אנדורה – ברצלונה:
הבוקר נצא מאנדורה וניסע לעבר ברצלונה, עם ההגעה נערוך סיור מודרך בעיר: נבקר בשני אתריה הבולטים של העיר אשר תוכננו ע"י האדריכל הקטלוני, גאודי: נטייל בפארק גואל ונערוך תצפית על היער , נחלוף על פני כנסיית "המשפחה הקדושה", יצירתו הבלתי גמורה של הארכיטקט. נמשיך ונראה את האצטדיון האולימפי. לקראת ערב נגיע למלון.

יום 10: ברצלונה – תל-אביב:
העברה אל שדה התעופה בברצלונה וטיסה חזרה ארצה.
מספר ימי הטיול:
10
טיסות איבריה במסלול:
ת"א – סנטיאגו דה קומפוסטלה – ברצלונה – תל-אביב.

מסים:
מס נמל ובטחון ומחירי דלק בכפוף לשינויים של חברת התעופה עד למועד היציאה.

הדרכה:
מדריך מנוסה , ומדריכים מקומיים לפי הצורך.

ביקורים וכניסות לאתרים:
סנטיאגו דה קומפוסטלה ביקור בקתדרלה,
ביקור בקתדרלה בליאון
פיקוס דה אירופה כולל מיניבוסים,
ביקור בבילבאו במוזיאון גוגנהיים,
טיול ג'יפים או ואנים באגווס טורטס

טיפים:
מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל.
לינה:
מדרגת תיירות טובה או דרגה ראשונה.
כלכלה:
ארוחת בוקר מדי יום במלון.
תחבורה:
אוטובוס ממוזג מיוחד לתיירים לביצוע הסיורים והעברות כמפורט בתוכנית.
המחיר אינו כולל:
הוצאות אישיות:
הוצאות בעלות אופי אישי, לרבות תוספת ליחיד.

תוספת מסים :
כל תוספת למסי הנמל והדלק שתחול מיום הגשת ההצעה ועד מועד הכרטוס.

ביטוח נסיעה רפואי ומטען.

יציאה ו/או חזרה החורגת מהקבוצה תהיה כרוכה בתוספת של 50 $ דמי חריגה ותוספת עבור המסלול הספציפי אותו הלקוח מבקש.
רשימת המלונות:
סנטיאגו דה קומפוסטלה – CONGRESO HOTEL

לאון – SILKEN LUIS DE LEON HOTEL

טורה לה ווגה – CELUISMA TORRELAVEGA

וויטוריה – BARCELO HOTEL GASTEIZ

לורדס – MERCURE IMPERIAL

אנדורה – ANDORRA CENTER

ALMIRA HOTELברצלונה –

 

לכל המאמרים לחצו כאן