צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

רוסיה

לילות לבנים
רוסיה –מוסקבה, סנט פטרבורג - 9 ימים

מוסקבה, זאגורסק ( סרגייב פוסאד ) , סנט פטרבורג, פטרהוף, פושקין ( צארסקוי סאלו ) תכנית מלאה ומקיפה... ימי טיול מלאים ( מ-09.00 עד 17.00 ) ללא ימים חופשיים...


תכנית מלאה ומקיפה... ימי טיול מלאים ( מ-09.00 עד 17.00 ) ללא ימים חופשיים...


1. יום ג'
תל אביב – מוסקבה
נמריא בשעות הבוקר מנתב"ג בטיסת אל על למוסקבה. עם הנחיתה נצא לסיור בין האתרים המעניינים והמפורסמים של העיר, שהפכה לבירת רוסיה במאה ה-14.
לילות לבנים - רימון טיולים
נבקר בכיכר האדומה, נראה את חומות הקרמלין, את כנסיית "בזיל הקדוש", הלא היא כנסיית ה"בצלים" המפורסמת ואת המאוזוליאום בו נמצאת גופתו החנוטה של לנין. נבקר בבית הכולבו המפורסם "גום", נראה את תיאטרון הבולשוי ואת ה"בית הלבן", הזכור מניסיון ההפיכה הכושל נגד בוריס ונגיע למלון.

2. יום ד'
מוסקבה
יום מלא של סיורים וביקורים אותו נתחיל בביקור במתחם הקרמלין. נראה את הפעמון הגדול בעולם (שלא צלצל מעולם...), את התותח הגדול בעולם (שלא ירה מעולם...) ונבקר באחת הכנסיות שבמתחם. בהמשך נבקר במוזיאון הנשקייה, האוצר בתוכו את אוצרות הצארים ובהם בגדים, כלים, כרכרות מתקופת הצארים לדורותיהם ועוד.
אחה"צ – נבקר בבית הקברות שבצמוד למנזר נובודייביצ'י. בית קברות מיוחד ומפורסם זה התפרסם באישים החשובים של האומה הרוסית הקבורים שם ובהם חרושצ'וב, גוגול, אנטון צ'כוב ועוד.
בערב - סיור לילי מיוחד בעיר המוארת. נראה בין היתר חלק מ"גורדי השחקים" הקרויים "שבע האחיות", נבקר בפארק הניצחון, נראה את הכיכר האדומה וכנסיית ה"בצלים" כאשר הם מוארים ומרשימים ועוד.

3. יום ה'
מוסקבה
יום נוסף של סיורים וביקורים. נצא תחילה ל"הר ההשתחוות", בו נמצא פארק הניצחון, להנצחת ניצחון הרוסים על הגרמנים במלחמת העולם השנייה. במקום נמצאים אתרי תפילה המשלבים בית כנסת, כנסייה ומסגד. נערוך ביקור מודרך במוזיאון הניצחון, בו ציורים מיוחדים הממחישים קרבות מתקופת המלחמה ובהם הקרב על לנינגראד, סטאלינגראד ועוד. נמשיך לביקור נוסף ומיוחד במוזיאון קרב בורודינו, הקרב ההיסטורי בין הצבא הרוסי לצבא נפוליאון ב-1812. בציור פנוראמי ענק של 360 מעלות ובליווי של קולות קרב ימחישו לנו את מהלכי הקרב המפורסם.
אחה"צ - נבקר במדרחוב ארבאט התוסס, בו מסעדות, בתי קפה, עבודות של אומנים שונים ועוד.
בערב – ניתן לצאת לבילוי במופע פולקלור, בביצוע להקת המחול הלאומית של רוסיה.

4. יום ו'
מוסקבה, זאגורסק (סרגייב פוסאד)
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לזאגורסק (סרגיי פוסאד), המרכז הדתי החשוב ברוסיה ומרכז הכנסייה הרוסית אורתודוקסית. עיר זו היא חלק מערי "טבעת הזהב", הנקראות כך בשל ברק הזהב של כיפות הכנסיות. נבקר בכנסיות המיוחדות שבמתחם, נצפה באיקונות הרבות ונעמיק את היכרותנו עם מרכז דתי זה. נחזור למוסקבה ונבקר בבית הכנסת קוראל.
לילות לבנים - רימון טיולים
בערב – אפשרות להצטרף לחוויה מעניינת בביקור בקרקס הרוסי, או אולי לצפות במופע ווקאלי.

5. שבת
מוסקבה
יום אחרון במוסקבה המעניינת. נגיע לגדות נהר המוסקבה, למרגלות הקרמלין וניכנס לסיור חוויתי מודרך בגלריית טרטיאקוב, האוצרת בתוכה את מיטב אומנות היצירה הרוסית, מציורי איקונין עתיקי יומין וכלה בציורים מהמאה ה-20 של טובי אומני רוסיה.
אחה"צ – נערוך סיור מיוחד בתחנות המטרו היחודיות של העיר, המפורסמות במוזאיקות, ויטראז'ים, יצירות פיסול, נברשות בדולח ועוד. נסיים את היום בביקור בשוק איזמאלובסקי, בו נתרשם משפע המוצרים והמזכרות.

6. יום א'
סנט פטרבורג
ניסע לנמל התעופה של מוסקבה ונטוס לסנט פטרבורג, השוכנת לחוף הים הבלטי במפרץ פינלנד. עם הנחיתה סיור מודרך בעיר הקרויה על שמו של פטר הראשון, שהפך את העיר לבירת הממלכה הרוסית במאה ה-18. נהנה מיופייה של העיר על שדרותיה הרחבות ושפע הארמונות והקתדראלות, נבקר בנייבסקי פרוספקט-השדרה המרכזית, נראה את קתדראלת קזאן וקתדראלת סט. אייזיק כמו גם את ארמון החורף המרשים ביותר. נגיע גם לאוניית הקרב אורורה, אשר נתנה את האות לפרוץ מהפכת אוקטובר 1917. בתום הסיור נגיע למלון.

7. יום ב'
סנט פטרבורג
לאחר ארוחת הבוקר יום סיור אותו נתחיל בסיור מודרך במוזיאון ההרמיטאז', ארמון החורף של צארי רוסיה, המשמש משכן לאחד ממוזיאוני האומנות המהוללים בעולם כולו. עתיקות מצרים, יוון ורומא, רהיטים, שטיחים ועוד. גדולי האימפרסיוניסטים הם רק חלק קטן מהאוסף המדהים שאוצר מוזיאון זה בתוכו.
אחה"צ – נערוך שייט בנהר הנייבה, במהלכו נתרשם מיופיים של המבנים היפהפיים של העיר. לאחר שנעמיק את היכרותנו עם אתרים היסטוריים נוספים של העיר, נחזור למלון.
בערב- נוכל לצאת לסיור לילי בעיר המוארת, כולל פתיחת הגשרים.

8. יום ג'
פטרהוף , סנט פטרבורג
לילות לבנים - רימון טיולים
נצא ליום נוסף של סיורים וביקורים. תחילה ניסע לפטרהוף, ארמון הקיץ של פטר הראשון, אשר עוצב בהשפעת ארמון ורסאי ומפורסם בעיקר הודות לגנים היפהפיים ובריכות ומזרקות המים המיוחדות. לאחר שנטייל בגנים ובין מזרקות ובריכות המים נחזור לסט. פטרבורג ונבקר בארמון ע"ש פליקס יוסופוב, בו נרקמה מזימת רציחתו של גרגורי רספוטין, דמות השנויה במחלוקת בהיסטוריה הרוסית. הביקור המעניין ייקחנו בין חדרי הארמון, דמויות השעווה והמרתף בו נרצח רספוטין. נסיים את היום בביקור בבית הכנסת.

9. יום ד'
סט. פטרבורג, פושקין
יום אחרון ברוסיה. תחילה ניסע לפושקין (או בשמה הצאריסטי צארסקוי סאלו) ונבקר בארמון יקטרינה – הצארית הגדולה, אשר נבנה במאה ה–18 בסגנון הבארוק. ארמון זה, שתוכנן ע"י ראסטרלי התפרסם בזכות חדריו המפוארים בכלל וחדר הענבר המיוחד בפרט.
אחה"צ – נחזור לסנט פטרבורג ודרך אנדרטת הזיכרון להנצחת המצור הגרמני בן 900 הימים על העיר, נגיע לביקור במצודת פטר ופול, בה קבורים הצאר פטר הגדול ואחרים מבני משפחתו.
בערב – ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה
המחיר כולל:
- סיורים מודרכים
במוסקבה,זאגורסק (סרגייב פוסאד), סנט פטרבורג, פטרהוף ופושקין.

- ביקורים ואירועים מיוחדים
מוסקבה:
סיור לילי מודרך בעיר המוארת.
מוסקבה - הכיכר האדומה,מתחם הקרמלין,מוזיאון "אוצרות הצארים" - הנשקייה.
נובודייביצ'י –בית הקברות המפורסם.
הר ההשתחוות –פארק הניצחון ומוזיאון הניצחון.
מוזיאון קרב בורודינו.
מדרחוב ארבאט.
זאגורסק – מתחם המנזר והכנסיות.
בית הכנסת קוראל.
גלריית טרטיאקוב.
סיור תחנות מטרו.
שוק איזמאלובסקי.
סנט פטרבורג:
מוזיאון ההרמיטאז'.
שייט בנהר הנייבה.
פטרהוף –הגנים, בריכות ומזרקות המים בארמון הקיץ של פטר הגדול .
ארמון פליקס יוסופוב.
פושקין ( צארסקוי סאלו ) – ארמון יקטרינה.
אנדרטת המצור.
- מידע כללי
*בתי מלון – 8 לילות אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים משך כל ימי הטיול.
* כלכלה – חצי פנסיון ( 8 ארוחות בוקר מזנון חופשי ו–8 ארוחות ערב), כולל ארוחה בליל הסדר.
* אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.
* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
* מערכת שמע אישית לכל מטייל.
* טיסה מוסקבה – סנט פטרבורג.

 

 

לכל המאמרים לחצו כאן