×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 160
צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

אניה חדשה מבית MSC! טיול שייט מאורגן לסקוטלנד ואיסלנד על אוניית ה- MSC MERAVILGIA

אניה חדשה מבית MSC! טיול שייט מאורגן לסקוטלנד ואיסלנד על אוניית ה- MSC MERAVILGIA

אניה חדשה מבית MSC! טיול שייט מאורגן לסקוטלנד ואיסלנד

על אוניית ה- MSC MERAVILGIA
השקה ביוני 2017 – 167,600 טון

 

פנסיון מלא באניית פאר

שייט מאורגן סקוטלנד ואיסלנד באניית ה-  Meraviglia MSC כולל סיורים במקומות הבאים:

סקוטלנד: קירקוואל אינברגורדון, אדינבורו

איסלנד: ריקיאוויק, איספיורדור, אקוריירי.

גרמניה: המבורג, ליובק.

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

יום 1: ת"א- המבורג
היום ניפגש בנתב"ג ונטוס אל המבורג. עם הנחיתה העברה אל בית המלון. לינה בהמבורג

קרוז של msc meragvilia

 

יום 2 : המבורג- ליובק- עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לביקור בעיירת ליובק, הידועה במרצפן המשובח שלה, נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומה, שהוכרה כאתר מורשת של אונסק"ו. נתרשם מהמבנים המיחודים ביופיים, מהכנסיות הגותיות ונטייל בסמטאות הצרות והציוריות ובשעות. בתום הסיור, העברה אל נמל המבורג, שם נעלה לשייט לעבר איסלנד. בספינה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים. 


יום 3:  בלב ים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה  . 


יום 4:  סאות' קווינספרי (אדינבורו) , סקוטלנד
היום נעגון בנמל סאות' קווינספרי, וניסע אל בירת סקוטלנד- אדינבורו- אשר הוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית, נערוך סיור בעיר העתיקה, ונראה את ארמון המלכה, את  בניין הפרלמנט ואת מצודת העיר. נבקר ב"רויאל מייל", המחבר את המבצר אל ארמון הולירוד - בו התגוררה מרי, מלכת הסקוטים.  נטייל בסמטאות העיר, נספוג מהאווירה הייחודית של המקום ונמשיך אל העיר החדשה לסיור ברחוב הנסיכה – " PRINCESS 
STREET " המפורסם ובכיכרות העיר. נתרשם מאורח חייהם של המקומיים ונראה את השילוב בין הישן לחדש אשר שילובו הפך את אדינבורו לאחת הערים היפות ביותר באירופה. בתום הסיור, נשוב אל האנייה

 

בריכה על גבי ה msc meragvilia 

יום 5:  קירקוואל, סקוטלנד
הבוקר נעגון בקירוואל, בירתה של איי אורקני. נרד לסיור חוף, ניסע מערבה ונראה כמה מהתרים הנאוליתיים- ביניהם "טבעת ברודגאר" שהוכר כאתר מורשת התרבות האנושית- 27 אבני ענק כשימשו למטרת פולחן לפני כ 4500 שנה! נראה את "האבנים הנצבים בסטנס" ואת "Skara Brae"- כפר פרהיסטורי שהשתמר בצורה הטובה ביותר בצפון אירופה כולה, אפילו רהיטי האבן - מיטות, תיבות ושידות - שרדו את 5,000 השנים שחלפו מאז התגוררה כאן קהילה חיה. המקום נותר נסתר מהעין עד 1850, כאשר גלים שהקימה סערה עזה שחקו את החול והעשב שעל קו החוף וחשפו את הבתים שתחתיהם.האתר זכה לתואר אתר מורשת עולמית אונסק"ו. נבקר בבית סקייל- בית אחוזה מראשית המאה ה-17 וביתו לשעבר של הבעלים של ברקנס, שגילה את סקארה ברה, בספריית הבית יש מדפים נסתרים מאחורי מדפי הספרים - היישר מתוך סרט בלש! האשנבים כאן ממחישים את עוביים של הקירות והבית בנוי באתר בית קברות פיקטי קדום. בתום הסיור, נשוב אל האנייה.


יום 6:  בלב ים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה  . 


יום 7:  ריקיאוויק, איסלנד
הבוקר נעגון בריקיאוויק, נרד לסיור חוף ונבקר בפארק הלאומי תינגוואליר, שם התאסף הפרלמנט הראשון בעולם. המקום הינו פלא טבע של ממש. הסדקים והחריצים בקרקע של האזור הם עדות חיה לתנועתו של קרום כדור הארץ. והוא התקבל כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2004. נמשיך אל מפלי גולפוס- (Gullfoss) -מפלי הזהב, הנחשבים למפלים היפים ביותר באיסלנד, זהו מחזה עוצר נשימה. נופל מגובה כולל של 32 מטר, המפל מתפרס לכל רוחבו של נהר קוויטה . , משם נמשיך אל הגייזר, תופעת הטבע הידועה כ"מעיינות המזנקים". סילון עז של מים רותחים המתפרץ שמיימה כל 5-10 דק'. בתום היום המרתק, נשוב אל האונייה. (ארוחת צהריים כלולה בסיור)


יום 8: איספיורדור, איסלנד
הבוקר נעגון באיספיורדור היא העיר העיקרית בפיורדים המערביים (Westfjords) והגדולה שבהן. נרד לסיור חוף ונסע  דרך כבישים צרים, אל עיירת Bolungarvik, שם נבקר בכנסייה ובמוזיאון הימי OSVOR.   ניהנה מהנופים של ההרים התלולים אשר מקיפים את העיירה ונמשיך אל האזור העתיק של עיירת איספיורדור ובתום הסיור, נשוב אל האנייה


יום 9: אקוריירי, איסלנד
הבוקר נעגון באקוריירי, נרד לסיור חוף. וניסע לאזור אגם מיוואטן. נעצור בדרך במפל היפה גודאפוס "מפל האלים". מפל מרשים נוסף אליו הושלכו חפצים פגאניים, טרם הפכה איסלנד את הנצרות לדתה הרשמי. נמשיך אל אגם מיוואט - "אגם היבחושים" . האגם קיבל את שמו ממספר עצום של זבובים (ברחשים) ששורצים במקום כל קיץ. האגם נוצר על ידי התפרצות לבה בזלתית גדולה לפני 2300 שנה. אגם מיווטן וסביבתו הם אחד מהפארקיםהגיאולוגיםהמרשימים ביותר על פני כדור הארץ. האזור הוא מופע וולקני חי, פועם ומבעבע בקילוחי לבה צעירים, מעיינות גופרית בעלי הריח המאפיין, בוץ לוהט ומבעבע ושלל תופעות וולקניות וגיאותרמיות המספקות לנו עדות על המתרחש בתוך קליפתו של כדור הארץ. נגלה ונראה את היופי הטבעי של האזור אגם מיוואטן, כולל תצורות לבה המיוחדות ב- , Skutustadir עוד נערוך סיור פנוראמי קצר בעיר אקוריירי, ובתום הסיור,  נשוב אל האנייה (ארוחת צהריים כלולה בסיור)

 

יום 10:  בלב ים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה  . 


יום 11: אינברגורדון, סקוטלנד
בשעות הצהריים נעגון באינברגורדון, נרד לסיור חוף וניסע לעבר אגם ה"לוך נס" (Loch Ness)- שהאגדה מספרת שמפלצת דמוית נחש עם צוואר ארוך דינוזאורי חיה במימיו. נבקר בטירה הציורית אורקהרט (Urquhart Castle) הצופה על האגם. אשר הוקמה במאה ה -12 ע"י הסקוטים והוחרבה לאחר כ- 100 שנה ע"י המלך האנגלי אדוארד הראשון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.


יום 12:  בלב ים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה  . 


יום 13:  המבורג-- ת"א
הבוקר, נעגון מלא חוויות בנמל המבורג, נפרד מצוות האנייה ונערוך סיור בעיר- שילוב של עיר מתועשת וגדולה הסובלת משאון מכוניות ואווירת כרך סואן עם גשרים פסטוראליים, גנים ופארקים הנפרשים על גדות נהר האלבה העצום, היא שילוב של תרבות גרמנית עתיקה מבני ארכיטקטורה מרשימים באזור העתיק של העיר לצד אזורי הוללות ב"רובע החלונות האדומים" של המבורג הידועים באווירה המתירנית (בלשון המעטה) המאפיינת אותה. 
בשעות הערב, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחר.

 

חשוב:

על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.
המסלול מתאר אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים ו/ או הלינות. 
החדרים בשייט הינם  GUARANTEE משמע – נוסע מזמין את סוג החדר המינימלי שהוא מעוניין בו (פנימי, חלון, מרפסת), ומובטח שלא יקבל פחות. מספרי החדרים יינתנו בסמוך למועד היציאה או עם העלייה לשייט.
חברת השייט אחראית על שיבוץ משמרת ארוחת ערב


פרטי הטיסות: לופטהנזה

ת"א- מינכן 17:40-20:40
מינכן- המבורג 21:30-22:45

המבורג- מינכן 20:30- 21:45
מינכן- ת"א 23:00- 03:35

 

אניית הפאר msc meragvilia

 

אניית ה MSC MERAVIGLIA מציגה מגוון עצום של מתקנים המציעים את החוויה המושלמת בים בכל עונה. בואו לקרוז של החיים על אנייה גדולה מהחיים!
אנו מזמינים אתכם ליהנות מסעודות כיד המלך- אותנטיות ויצירתיות וכן מפעילויות בידור פנטסטיות באזורים פאנורמיים מרשימים, טרקלינים מודרניים, פארק מים גדול ועוד. 

 

לוקחים את הבידור בים לרמה אחרת לגמרי...
תיהנו ממופעים ממדרגה ראשונה בעלי שם עולמי, באולמות חדשניים כמו "טרקלין הקרוסלה" ובר הקריוקי המתקדם, קומדי קלאב, בר חדשני ועוד. אורחים צעירים יותר יכולים ליהנות מהסופר-פארק שלנו שהוא סופר-כייפי! כמו גם ממרכז הספורט והמשחקים וממועדוני הלילה שלנו. וכמובן שכל המשפחה יכולה ליהנות מפארק המים. אתה אף פעם לא צעיר מדי בשביל פארק מים...

 

בריכה על גבי ה msc meragvilia

 

 

אניה חדשה מבית MSC! טיול שייט מאורגן לסקוטלנד ואיסלנד על אוניית ה- MSC MERAVILGIA

אניית הפאר MERAVILGIA מבית MSC CRUISE 

 

אניה חכמה. שילוב מלהיב של קלאסי ומודרני.


אניית ה MSC MERAVIGLIA מציגה מגוון עצום של מתקנים המציעים את החוויה המושלמת בים בכל עונה.
אנו מזמינים אתכם ליהנות מסעודות כיד המלך- אותנטיות ויצירתיות וכן מפעילויות בידור פנטסטיות באזורים פאנורמיים מרשימים, טרקלינים מודרניים, פארק מים גדול ועוד.

 

לוקחים את הבידור בים לרמה אחרת לגמרי...
תיהנו ממופעים ממדרגה ראשונה בעלי שם עולמי, באולמות חדשניים כמו "טרקלין הקרוסלה" ובר הקריוקי המתקדם, קומדי קלאב, בר חדשני ועוד. אורחים צעירים יותר יכולים ליהנות מהסופר-פארק שלנו שהוא סופר-כייפי! כמו גם ממרכז הספורט והמשחקים וממועדוני הלילה שלנו. וכמובן שכל המשפחה יכולה ליהנות מפארק המים. אתה אף פעם לא צעיר מדי בשביל פארק מים...

 

שותפות עם קרקס השמש העולה- סרקס דה סוליי
פעמיים בלילה, במשך 6 לילות בשבוע, אניית ה MSC MERAVIGLIA מציעה הזמנות ייחודית לצפות בשתי הופעות מקוריות של "קרקס השמש העולה" וליהנות מחוויה קולינרית משובחת באותו מתחם זוהר. טרקלין הקרוסלה הוא מתחם עמוס בטכנולוגיה חדשנית, בידור וקולינריה, המעוצב במיוחד כדי לענות על הצרכים של קרקס השמש העולה. טרקלין "בתפירה אישית" זה מגיע ל כ- 1000 מטר מרובע! ויכול לארח עד 413 אורחים, כולל 120 הנהנים מההופעה המלאה ומהחוויה הקולינרית.
*ההופעה השניה של הקרקס תהיה זמינה החל מ 18 יוני 2017.

 

מה עוד נוכל למצוא על ה- MSC MERAVIGLIA?

 

פארק המים "הקוטב"
אחד מפארקי המים המסקרנים והמרגשים על הים, עם 3 מגלשות נעות, "גשר ההימלאיה" ומגוון בריכות ופעילויות לכל הגילאים.

 

סטודיו ובר טלוויזיה
המתחם ההייטקיסטי משדר רדיו וטלוויזיה, מפעיל חידונים, תחרויות כשרונות ופעילויות אחרות מהנות. הוא גם מתפקד כקומדי קלאב, בר קריורי ומוזיקה חיה.

 

בר "עליית הגג"
לחגוג עם חברים, ליהנות משתיה טובה או פשוט לרקוד אל תוך הלילה במועדון האופנתי.

 

מתחם הספורט
הפארק הבידורי העצום והמרווח מספק זירה גדולה בה אורחינו הצעירים יכולים לשחק בפעילויות ספורט, לבלות עם חברים, לחגוג ולרקוד.

 

סימולטור של פורמולה 1
לצעירים ולצעירים ברוחם, 2 מירוצי מציאות מדומה של פורמולה 1, מתחרים זה בזה במירוץ.


אולם באולינג
אולם גדול- בגודל מלא של אולם באולינג!

 

בייבי קלאב
מיועד לילדים מגיל שנה ועד 3 – מציע מגוון משחקים.

 

מיני וג'וניור קלאב
ילדים מגיל 3 ועד 11 המשתתפים בהרבה פעילויות כיפיות הודות לשיתוף עם LEGO®. כל קרוז כולל אירוע מיוחד של LEGO® - יום שלם המוקדש לפעילויות LEGO® לכל המשפחה!

 

מועדונים לבני נוער
אניית ה- MSC Meraviglia מציעה שני מועדונים לבני נוער. אחד לגילאי 12-14 והשני לגילאי 15-17. בנוסף, מתחם לבני נוער בלבד המשמש כבית קולנוע, אולם משחקים ודיסקוטק (תלוי בשעה ביום).

 

מסעדות
12 מתחמים קולינריים מגוונים ואותנטיים לבחירתכם.
שפע של ברים ובתי קפה לכל מצב רוח.

 

חדרי אירוח
אתם יכולים לבחור מתוך מבחר מגוון של אירוח כולל חדרי משפחה, סוויטות, חדרים עם נוף לים, עם מרפסת ועוד.
באנייה ניתן לבחור מבין מגוון של חוויות.
לדוגמא: חדרי משפחה (מתאימים ל- עד 10 אנשים) ומחברים בין 2 חדרים או יותר כל אחד עם חדר אמבטיה משלו. אירוח זה זמין רק ל: Fantastica Experience
*המיקומים בסיפון העליון ובמקומות הנחשקים ביותר באניה
*יותר גמישות קולינרית.
*שירות חדרים 24 שעות ביממה
*חיבור של חדרי סופר-משפחתיים
*פעילויות חינוכיות וחוויתיות יעודיות לילדים כמו קורסי בישול עם הצוות של MSC.

 

טבלת מחירים אניה חדשה מבית MSC! טיול שייט מאורגן לסקוטלנד ואיסלנד על אוניית ה- MSC MERAVILGIA

 

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות דרך אירופה אל המבורג
מיסי נמל, דלק וביטחון (נכון ליום 01/07/2017)
בית מלון  בהמבורג בדרגת תיירות ראשונה (לילה לפני השייט)
11 לילות שייט סקוטלנד איסלנד על אניית Meraviglia MSC–הלינה בחדרים פנימיים ׁ(ניתן לשדרג בהתאם לזמינות)
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון + פנסיון מלא בשייט
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית .
אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט טיפים חובה באנייה וטיפים, למדריך הישראלי).
מדריך בכיר ומנוסה

 

 

המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים (אנו ממליצים על ביטוח ביטול טיול) והוצאות בעלות אופי אישי.
טיפ למדריך הישראלי 
טיפים חובה בשייט בסך כ 11 יורו לאדם ללילה- המחיר נכון ל 01.07.17- ועלול להשתנות בהתאם להחלטת חברת השייט
כל מה שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל"

 


דמי ביטול

 כל עוד הטיול לא הובטח- ללא דמי ביטול
מרגע שהטיול הובטח ועד ה 14 למרס- 199$ לאדם
מה 15 למרס ועד ה  08 לאפריל - 350$ לאדם
מה 09 לאפריל ועד 22 לאפריל -50% מעלות הטיול 
מה 23 לאפריל ועד ה 6 למאי -80% מעלות הטיול 
מה 07 למאי–  100% דמי ביטול

 

כפוף לתנאים הכללים של החברהכפוף לתנאים הכללים של החברה ט.ל.ח

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.