צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן לאיים הבריטים- קרוז מפנק על גבי אניית Brilliance of the Seas  רויאל קריביאן

שייט מאורגן לאיים הבריטים- קרוז מפנק על גבי אניית Brilliance of the Seas  רויאל קריביאן

שייט מאורגן לאיים הבריטים על אניית Brilliance of the Seas

מבית רויאל קריביאן


תאריך יציאה: 11.06.2020 11 לילות / 12 ימים

החל מ- 3,399 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 

 פנסיון מלא באניית פאר

 

שייט מאורגן לאיים הבריטים כולל ביקורים במקומות הבאים:

דלפט, הולנד, אמסטרדם, הולנד, דובר, אנגליה, הוליהד (ווילס),אנגליה

בלפסט, אירלנד  קורק, אירלנד גלאזגו, סקוטלנד, הנפלור, צרפת,רואן, צרפת

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

 

יום 1:  ת"א – בריסל- אנטוורפן
היום נפגש בנתב"ג ונמריא בטיסה ישירה אל שדה התעופה של בריסל. עם נחיתתנו, העברה אל בית המלון. לינה ב"אנטוורפן".

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 

יום 2: אנטוורפן- דלפט- עלייה לשייט 
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיירת "דלפט" שבדרום הולנד - ריכוז של סמטאות צרים, תעלות מים וגשרים בעלי נוף עוצר נשימה. המבנים והכנסיות של "דלפט" מאפשרים לצפות בסגנון בנייה גותי מרשים, והיא נודעת גם בזכות בתי מלאכה האחראיים על יצירות יפיפיות עשויות חרסינה כחולה. נערוך סיור קצר בעיר ולאחריו, העברה אל נמל השייט של אמסטרדם- שם נעלה על אוניית ה Brilliance of the Seas  מבית Royal Caribbean, לשייט בן 10 לילות לאיים הבריטיים. באנייה נהנה  ממסעדות, תיאטרון, מרכז כושר , מועדון לילה, קזינו, ופינוקים נוספים.


יום 3 – דובר, בריטניה
הבוקר נעגון בעיר הנמל דובר הנמצאת במחוז "קנט", שבדרום מזרח אנגליה, אזור בעל נוף כפרי יפהפה וחוות מסורתיות. נרד לסיור חוף וניסע אל העיירה "לטנטרדן"- עיירה קטנה שנראית כאילו הזמן בה עצר מלכת. נתרשם מהבתים המסורתיים והחנויות ששמרו על המראה הייחודי במשך מאות שנים. לאחר מכן נמשיך אל העיירה הקטנה והציורית "ריי אונסה" המוקפת בים ומפורסמת בשל הדייגים ויצירות החימר. נטייל בסמטאותיה, נספוג מהאווירה המקומית ובתום הסיור, נשוב אל האנייה.

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 


יום 4:  שייט בים – יום כיף באנייה
הזדמנות מעולה להכרות עם האנייה, נכיר את המתחמים השונים והרבים בה. נהנה מיום חופשי באנייה, מהאטרקציות והפינוקים שהיא מציעה.


יום 5: בלפסט, אירלנד
הבוקר נתעורר בבלפסט - (במשמעות המילולית ״פה השרטון״) היא הבירה והעיר הגדולה ביותר בצפון אירלנד והשנייה בגודלה באי אירלנד. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר, ונראה את בית האופרה, את אוניברסיטת המלכה ואת בית העיירה, נראה את כיכר "דונגול" המפורסמת ונמשיך לביקור בכמה מהפאבים המפורסמים של העיר, עוד נבקר בשוק "סנט ג'ורג"- מרכז בידור מעבר למרכז קניות, שכן מתקיימים בו אירועים שונים לאורך השנה.
בתום הסיור, נשוב אל האונייה


יום 6: גלזגו (גרינוק), סקוטלנד
הבוקר נעגון ב"גרינוק", נרד לסיור חוף וניסע מזרחה אל "גלאזגו"- העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בסקוטלנד. נסייר באזור העתיק של "גלאזגו" ונראה את הקתדרלה המפורסמת, נבקר בכיכר ג'ורג' ונראה את בניין העירייה, נראה את הבית העתיק ביותר בעיר - Provand's Lordship מהמאה ה-14. נמשיך אל אזור "קלבינגרוב" ונחצה את הפארק .בשעות אחר הצהריים, נשוב אל האנייה.

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 

יום 7:  הוליהד, ווילס
הבוקר נעגון ב"הוליהד" - העיירה הגדולה ביותר בצפון מערב אנגלסי שבצפון ווילס. נרד לסיור חוף, ניסע לאורכו של קו החוף ונראה צוקים ומפרצונים סלעיים, נחלוף על פני חופים חוליים ונמלים קטנים ונגיע אל עיירת "לאנפאייר": "Llanfairpwllgwyngyll" העיר עם השם הארוך ביותר בעולם המורכב מ - 17 הברות והגדרות וולשיות ואשר בזכותו יצא שמה למרחקים (תרתי משמע...) נמשיך אל מרכז העיר ונתרשם מהאחוזות הכפריות של האזור ובשעות אחר הצהריים נשוב אל האנייה.


יום 8:  קורק (קינסייל ומבצר צ'ארלס), אירלנד
בשעות הצהריים המוקדמות, נעגון בנמל :"קוב", ולאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ובו ניסע  אל עיירת "קינסייל"- בירת הגורמה האירי היושבת על חוף הים. עיר עתיקה מאד - המאורע הבולט ביותר בתולדותיה הוא המצור שהוטל עליה ב-1601. נשוטט ברחובותיה ונספוג את אווירת המקום, ונמשיך לביקור במבצר "צ'ארלס" - מהמאה ה-17. בתום הסיור, נשוב לאנייה


יום 9 : יום כיף בים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה.


יום 10: הונפלור-רואן (לה הבר), צרפת
הבוקר נעגון בנמל "לה הבר" ולאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ובו נבקר בעיירת "הונפלר", עיירה ציורית, השוכנת בחבל נורמנדי, על שפך נהר ה"סיין.
השילוב של נמל עתיק עם מבני-אבן כפריים ועם רחובות ציוריים מוקפים בניינים, מגגות הרעפים שלהם צצות ארובות והאווירה הפסטורלית של המקום , מעניקים ל"הונפלור "את אותו ייחוד שהוביל לכאן תיירים כבר מאז המאה ה-19 וכך גם אמנים רבים אשר הנציחו את יופייה של העיירה בעשרות יצירות. נמשיך לביקור בעיר "רואן"- בירת מחוז "סן-מריטים" וחבל נורמנדי בצפון צרפת. גדת הסן, העיר השנייה בגודלה וחשיבותה לאורך הסן לאחר פריז. נערוך סיור בעיר, ונלמד על היסטוריית המקום ובתום הסיור, נשוב אל האונייה


יום 11 : יום כיף בים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה.

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 


יום 12 : אמסטרדם- ת"א
הבוקר נעגון בנמל אמסטרדם, נפרד מצוות האנייה וניסע אל "זאנס סכאנס" -  כפר קטן וציורי שהחל משנת 1961 הוכרז כפרויקט לאומי לשימור ההיסטוריה, התרבות והמסורת ההולנדית הכפרית. בעיירה טחנות רוח מקוריות, בתי מלאכה משוחזרים, גשרי עץ קטנים ובתי מגורים מהמאה ה-17. נספוג מאווירת המקום ונשוב אל אמסטרדם בה נראה את כיכר ה"דאם" הידועה ונצפה אל ארמון המלכה המפורסם. נתרשם מהתעלות, ומהגשרים הקצרים האופייניים לעיר ונטייל במדרחוב. בתום הסיור, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה.
הגעה יום למחרת. יום מס' 13.

 

דגשים הערות

נשים בהריון : 
נשים בהריון הנמצאות בשבוע ה-24 ומעלה לא יורשו לעלות לאנייה. נשים בהריון עד השבוע ה-24 חייבות להציג מסמך רפואי שהן בריאות וכשירות להפלגה
 
הגבלות גיל : 
תינוקות מתחת עד 6 חודשים, לא יורשו לעלות על האנייה (ביום העלייה הם צריכים להיות 6 חודשים ויום). צעירים מתחת לגיל 21 לא יכולים לגור בחדר ללא מבוגר מעל גיל 21. ילדים עד גיל 21, שלא נוסעים עם הוריהם החוקיים, או לא נושאים את אותו שם משפחה של המבוגרים המלווים אותם, חייבים להביא מכתב מנוטריון באנגלית, חתום ע"י הנוטריון, שהמבוגר המלווה אותם מורשה להיות האפוטרופוס שלהם במשך כל הנסיעה והינו אחראי להם מבחינה חוקית והמבוגר רשאי להחליט על ביצוע פעולות רפואיות כולל ניתוחים בקטין במקרה חרום.


חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.


חברת תעופה: 
אל על


פרטי הטיסה:
11.06.20 ת"א-בריסל 14:30-18:25
22.6.20 אמסטרדם- ת"א 21:15-02:45 
(נחיתה ב 23.6.20)

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

טבלת מחירים שייט מאורגן לאיים הבריטים- קרוז מפנק על גבי אניית Brilliance of the Seas  רויאל קריביאן

 

תאריך יציאה: 11.06.2020 11 לילות / 12 ימים

החל מ- 3,399 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

המחיר כולל:
טיסות  ישירות הלוך ושוב אל בריסל ומאמסטרדם  בחברה סדירה
1 לילה לפני השייט בבית מלון דרגת תיירות ראשונה באנטוורפן
שייט 10 לילות לאיים הבריטיים באניית Brilliance of the Seas מבית Royal Caribbean- הלינה בחדרים פנימיים– ניתן לשדרג בהתאם לזמינות
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית 
אוטובוס תיירים נוח לביצוע תכנית הטיול
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון ופנסיון מלא על האונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)
תשר לנהגים ומדריכים בחו"ל (למעט תשר למדריך הישראלי)
מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה.


המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
תשר למדריך הישראלי
טיפים חובה באונייה בסך 145$ לאדם לתשלום בעת ביצוע הזמנה
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל"

 

כללי:
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר/ים/איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בש"ח ישולם לפי שער הגבוה ביום התשלום.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
ט.ל.ח.


דמי ביטול:
מרגע הבטחת הטיול ועד 12 למרס 199$ לאדם 
מה13 למרס ועד ה26 למרס 30% מעלות הטיול
מה 27 למרס ועד ה 07 לאפריל 60% מעלות הטיול
מה 08 לאפריל ועד 19 לאפריל 80% מעלות הטיול
מה 20 לאפריל- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.