צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן לאיים הבריטיים ולאיסלנד Celebrity Reflection

שייט מאורגן לאיים הבריטיים ולאיסלנד Celebrity Reflection

שייט מאורגן לאיים הבריטיים ולאיסלנד

Celebrity Reflection

תאריך יציאה: 04.06.2020 |11 ימים/ 12 לילות

החל מ- 3,799 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 

 פנסיון מלא באניית פאר

 

שייט מאורגן לאיים הבריטיים- נבקר כאן:

דבלין, אירלנד
קורק, אירלנד
בלפסט, אירלנד  
גלאזגו, סקוטלנד
אקוריירי, איסלנד
ריקיאוויק, איסלנד
הלגונה הכחולה, איסלנד

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

 

מסלול השייט

 

יום 1:  ת"א – דבלין, אירלנד
היום נפגש בנתב"ג ונמריא בטיסה דרך יעד ביניים אל שדה התעופה של דבלין- בירת אירלנד והעיר הגדולה ביותר במדינה. אירלנד הינה אחת מהערים היפות באירופה. עם נחיתתנו, נצא לסיור הכרות בעיר, ובו נראה את בניין הפרלמנט ואת קתדרלת סנט' פטריק- בה עבד וכתב ג'ונתן סויפט (מסעות גוליבר), נראה את "טריניטי קולג'" – האוניברסיטה המפורסמת של העיר ואת ארמון דבלין, נעבור מעל גשר או'קונל, ונחצה את נהר הליפאי. בשעות הערב המוקדמות, העברה אל בית המלון. לינה בדבלין.


יום 2: אחוזת פאוורסקורט- אניסקרי- עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע דרומה דרך נופים כפריים של מחוז ויקלו, אל אחוזת פאוורסקורט- אחוזה המשתרעת על שטח של 3.4 קילומטר מרובע,  נבקר באחוזה ובגניה המדהימים ביופיים. עוד נבקר בכפר "אניסקרי" Enniskerry- כפר קטן וקסום על הגבול שבין המחוזות וויקלו ודבלין, השוכן למרגלות הרי וויקלו במזרח אירלנד. נטייל, ונספוג מאווירת המקום ובשעות אחר הצהריים, נעשה דרכינו אל נמל דבלין- שם נעלה על אוניית ה Reflection  מבית Celebrity, לשייט בן 10 לילות לאיים הבריטיים ואיסלנד. באנייה נהנה  ממסעדות, תיאטרון, מרכז כושר , מועדון לילה, קזינו, ופינוקים נוספים.

 

הפלגה עם חברת השייט סלבריטי


יום 3 : גלאזגו, סקוטלנד
הבוקר נעגון בגרינוק, ולאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף וניסע מזרחה אל גלאזגו- העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בסקוטלנד. נסייר באזור העתיק של גלאזגו ונראה את הקתדרלה המפורסמת, נבקר בכיכר ג'ורג' ונראה את בניין העירייה, נראה את הבית העתיק ביותר בעיר - Provand's Lordship מהמאה ה-14. נמשיך אל אזור "קלבינגרוב" ונחצה את הפארק בשעות אחר צהריים, נשוב אל האנייה.


יום 4 : יום כיף בים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה.

 

הפלגת נופש עם חברת השייט סלבריטי


יום 5 : יום כיף בים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה.

 

יום 6: אקוריירי, איסלנד
הבוקר נעגון באקוריירי שבצפון איסלנד- המרכז העירוני השני בגודלו באיסלנד. לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף. וניסע לאזור אגם מיוואט. נעצור בדרך במפל היפה גודאפוס (Goðafoss) "מפל האלים". מפל מרשים נוסף אליו הושלכו חפצים פגאניים, טרם הפכה איסלנד את הנצרות לדת הרשמית במדינה. נמשיך אל אגם מיוואט - "אגם היבחושים" האגם קיבל את שמו ממספר עצום של זבובים (ברחשים) השורצים מעל המים במהלך הקיץ. האגם נוצר על ידי התפרצות לבה בזלתית גדולה לפני 2300 שנה. אגם מיוואט וסביבתו הם אחד מהפארקים הגיאולוגים המרשימים ביותר על פני כדור הארץ. האזור הוא מופע וולקני חי, פועם ומבעבע בקילוחי לבה צעירים, מעיינות גופרית בעלי הריח המאפיין, בוץ לוהט ומבעבע ושלל תופעות וולקניות וגיאותרמיות המספקות לנו עדות על המתרחש בתוך קליפתו של כדור הארץ. נגלה ונראה את היופי הטבעי של האזור אגם מיוואטן, כולל תצורות לבה המיוחדות ב-  Skutustadir, עוד נערוך סיור פנוראמי קצר בעיר אקוריירי ובתום הסיור נשוב אל האנייה.  

 

שייט חברת השייט סלבריטי

 

יום 7: ריקיאוויק, איסלנד
בשעות אחר הצהריים, נעגון בריקיאוויק. נרד לסיור חוף, ובו נבקר בפארק הלאומי תינגוואליר, שם התאסף הפרלמנט הראשון בעולם. המקום הינו פלא טבע של ממש. הסדקים והחריצים בקרקע של האזור הם עדות חיה לתנועתו של קרום כדור הארץ והוא הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2004. נמשיך אל מפלי גולפוס- (Gullfoss) -מפלי הזהב, הנחשבים למפלים היפים ביותר באיסלנד, זהו מחזה עוצר נשימה! נפילה מגובה כולל של 32 מטר, המפל מתפרס לכל רוחבו של נהר קוויטה (Hvítá) , משם נמשיך אל הגייזר, תופעת הטבע הידועה כ"מעיינות המזנקים" - סילון עז של מים רותחים המתפרץ השמימה כל 5-10 דק'. בשעות הערב המאוחרות, נשוב לאנייה. (שקיעה לקראת חצות)

 

הפלגות עם חברת השייט סלבריטי


יום 8: ריקיאוויק- הלגונה הכחולה, איסלנד
לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור פנורמי בעיר, ונמשיך ל"לגונה הכחולה"- ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד,
הידועה ביכולות ריפוי במגוון תחומים. נהנה מבוקר חוויתי  לגוף ולנפש – ללא ספק אחת מהחוויות שיישארו אתכם זמן רב. במהלך הביקור תינתן מגבת אישית, כוס משקה ראשון ומסכת בוץ לשימוש אישי. בתום הביקור נשוב אל האנייה לארוחת הצהריים. ונמשיך בהפלגתנו.


יום 9 : יום כיף בים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה.


יום 10: בלפסט, אירלנד
הבוקר נעגון בבלפסט - העיר הגדולה ביותר בצפון אירלנד. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר, ונראה את בית האופרה, את אוניברסיטת המלכה ואת בית העיירה, נראה את כיכר דונגול המפורסמת ונמשיך לביקור בטירת "הילסבוראו"- בית מגורים רשמי של בית המלוכה הבריטי ומשמש כיום את אליזבת השנייה, מלכת הממלכה המאוחדת. בטירה מתגורר דרך קבע מזכיר המדינה של צפון אירלנד המהווה נציג בית המלוכה בצפון אירלנד. בתום הסיור נשוב אל האנייה.


יום 11:  קורק (קינסייל ומבצר צ'ארלס), אירלנד
בשעות הצהריים המוקדמות, נעגון בנמל :"קוו", ולאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ובו ניסע  אל עיירת קינסייל- בירת הגורמה האירי היושבת על חוף הים. עיר עתיקה מאד - המאורע הבולט ביותר בתולדותיה הוא המצור שהוטל עליה ב-1601. נטייל ברחובותיה ונספוג את אווירת המקום, ונמשיך לביקור במבצר צ'ארלס- מהמאה ה-17. בתום הסיור נשוב לאנייה


יום 12 : דבלין- ת"א
הבוקר נעגון חזרה בנמל דבלין, לאחר ארוחת הבוקר, ניפרד מצוות האונייה, ונצא אל דבלין להשלמת סיורים ולשוטטות בעיר. בשעות אחר הצהריים, ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת לפנות בוקר.


דגשים הערות
נשים בהריון : 
נשים בהריון הנמצאות בשבוע ה-24 ומעלה לא יורשו לעלות לאנייה. נשים בהריון עד השבוע ה-24 חייבות להציג מסמך רפואי שהן בריאות וכשירות להפלגה
 
הגבלות גיל : 
תינוקות מתחת עד 6 חודשים, לא יורשו לעלות על האנייה (ביום העלייה הם צריכים להיות 6 חודשים ויום). צעירים מתחת לגיל 21 לא יכולים לגור בחדר ללא מבוגר מעל גיל 21. ילדים עד גיל 21, שלא נוסעים עם הוריהם החוקיים, או לא נושאים את אותו שם משפחה של המבוגרים המלווים אותם, חייבים להביא מכתב מנוטריון באנגלית, חתום ע"י הנוטריון, שהמבוגר המלווה אותם מורשה להיות האפוטרופוס שלהם במשך כל הנסיעה והינו אחראי להם מבחינה חוקית והמבוגר רשאי להחליט על ביצוע פעולות רפואיות כולל ניתוחים בקטין במקרה חרום.


חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.
יש להתייעץ עם משרד הבריאות בנוגע לחיסונים נדרשים


פרטי הטיסה:
04.06 ת"א-ציריך 04:50-08:10
04.06 ציריך- דבלין 12:50-14:10

15.06 דבלין-  מינכן 17:50-21:10
16.06 מינכן – ת"א 22:55-03:35

 

טבלת מחירים שייט מאורגן לאיים הבריטיים ולאיסלנד Celebrity Reflection

 

תאריך יציאה: 04.06.2020 |11 ימים/ 12 לילות

החל מ- 3,799 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

 

המחיר כולל:
טיסות  הלוך ושוב דרך יעד ביניים אל דבלין בחברה סדירה
1 לילה לפני השייט בבית מלון דרגת תיירות טובה או ראשונה בדבלין
שייט 10 לילות לאיים הבריטיים ואיסלנד באניית Reflection מבית Celebrity- הלינה בחדרים פנימיים– ניתן לשדרג בהתאם לזמינות
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית 
אוטובוס תיירים נוח לביצוע תכנית הטיול
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון ופנסיון מלא על האונייה
תשר לנהגים ומדריכים בחו"ל (למעט תשר למדריך הישראלי)
מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה


המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
תשר למדריך הישראלי
טיפים חובה באונייה בסך 145$ לאדם לתשלום בעת ביצוע הזמנה
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל"


כללי:
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר/ים/איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בש"ח ישולם לפי שער הגבוה ביום התשלום.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
כפוף לתנאי החברה
ט.ל.ח.


דמי ביטול:
מרגע הבטחת הטיול ועד 05 למרס 199$ לאדם 
מה06 למרס ועד ה19 למרס 30% מעלות הטיול
מה 20 למרס ועד ה 01 לאפריל 60% מעלות הטיול
מה 02 לאפריל ועד 14 לאפריל 80% מעלות הטיול
מה 15 לאפריל- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול