צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

הפלגה לים הבלטי באוניית  Jewel of the Seas של רויאל קריביאן

הפלגה לים הבלטי באוניית  Jewel of the Seas של רויאל קריביאן

הפלגה לים הבלטי

באניית Jewel of the Seas של רויאל קריביאן

ההפלגות יוצאות בימי ראשון בתאריכים הבאים:

27.06.2021  , 04.07.2021, 11.07.2021 , 18.07.2021

מחיר מבצע עד גמר המלאי

החל מ- 900 $ לאדם בחדר פנימי 

 

 פנסיון מלא באניית פאר

                                                                         

 

ROYAL1

 

 
המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

 

מסלול ההפלגה. 

 

 

הפלגה לים הבלטי

 

שטוקהולם, שבדיה
מומלץ לבקר בבית העירייה. אחד מהחדרים המפורסמים ביותר בבניין הוא האולם הכחול-מקום הסעודה השנתית של זוכי פרס נובל. נתרשם  מהתצפית על האולם ממרפסתו הגבוהה. נראה גם את האולם המוזהב המרשים ואולם מועצת העיר. המשיכו  בטיול בעיר העתיקה בין הסמטאות והרחובות היפים המרוצפים אבן. שיטוט בין הבתים העתיקים, החנויות הקטנות והמקסימות, המבנים העתיקים בסגנון הבארוק והרנסנס.
2
 
סנט פטרסבורג, רוסיה
בסנט פטרסבורג מומלץ לבקר בבית הכנסת הגדול קוראל אשר הבנקאי ספרא שיפצו מחדש. בית הכנסת המרשים הוקם במאה ה-19 לאחר מותו של הצאר ניקולאי ובעקבות גידול שחל באוכלוסייה היהודית בעיר. לאחר מכן כדאי לנסוע מחוץ לעיר לטיול בגני ארמון פטרהוף אותו הרחיב האדריכל האיטלקי רסטרלי וחיו בו מפטר הגדול ועד הצאר ניקולאי הראשון.
במרכז העיר ניתן לראות את קתדרלת הדם השפוך בה נרצח הצאר אלכסנדר השני, האיש שרצה לבצע רפורמות רבות אך לא הספיק. כדאי לבקר בגאסטייני דבור, שפירושו חצר הסוחרים- היום קניון יוקרתי ואת תיאטרון אלכסנדרינסקי. ניכנס לחנות אליסיבייסקי המפוארת בה נראה שוקולדים עוגות ומאכלים שונים - מקום יוקרתי בו מבקרים כל עשירי סנט פטרסבורג. 
את היום השני מומלץ להתחיל בנסיעה לאורך גדת נהר הנייבה. צפייה בספינקסים מול מבני האוניברסיטה.
כדאי לבקר בכיכר הארמון בו נמצא האובליסק  ועליו פסלו של הצאר אלכסנדר הראשון - הקיסר שניצח את נפוליאון והרחיב את שטחי האימפריה הרוסית. מומלץ לרכוש כרטיסים לאחד המוזיאונים החשובים ביותר בעולם - "מוזיאון ההרמיטאז'", בו יש את מספר הפריטים הגדול בעולם אשר נצברו במהלך מאות השנים ע"י הצארים והצארית יקטרינה. 
 

3
הלסינקי, פינלנד
לאחר ארוחת הבוקר נרד אל המזח ונטייל בהלסינקי היפה, נבקר ברבעים ההיסטוריים של העיר כולל כיכר הסנאט המפורסמת ובכיכר השוק, נסיעה לאורך החוף הדרומי היפה ניתן לראות מבחוץ את האצטדיון האולימפי, ביקור באנדרטת SIBELIUS המפורסמת, פיסת אומנות שנעשתה לכבוד המלחין הפיני המפורסם ביותר של המאה ה-20 JAN SIBELIUS. נמשיך לכנסיית הסלע ,ROCK TEMPLE   - פנינה אדריכלית מרהיבה החצובה בסלע. 
 

4

טאלין, אסטוניה
העיר העתיקה של טאלין (על פי מקורות שונים פירוש השם: העיר הדנית, או העיר החקלאית או אם תרצו העיר החורפית…) בירת אסטוניה זכתה בתואר אתר מורשת עולמית באונסק"ו כעיר העתיקה והשמורה ביותר בצפון אירופה. 
החלק ההיסטורי של העיר מוקף בחומה באורך כשני מייל מתקופת המאה ה-13. לעיר היסטוריה מגוונת ומרתקת החל מהקמתה לפני כ-1000 שנים. הרוסים, הדנים והשוודים כבשו אותה כל אחד בתורו עד אשר אסטוניה קיבלה עצמאות מברית המועצות המתפרקת ב-1991. 

 

5
ויסבי, שבדיה
ויסבי - בירת האי גוטלנד. לעיר היסטוריה עשירה החל מהתקופה הוויקינגית, דרך תקופת הביניים – אז פרחה ושגשגה כעיר מסחר החברה בברית ערי ההנזה, וכיום כעיר תיירותית שחזותה הייחודית העניקה לה את תואר אתר מורשת עולמי של אונסק"ו. לאורך קו החוף הנושק לים נבנתה חומת הגנה כבר במאה ה-12, ובמאה ה-13 נבנתה חומה סביב העיר העתיקה המונה 44 מגדלי שמירה, מה שהופך אותה לעיר העתיקה שנשתמרה בצורה הטובה ביותר מבין ערי צפון אירופה.

6

טבלת מחירים הפלגה לים הבלטי באוניית  Jewel of the Seas של רויאל קריביאן

 

ההפלגה יוצאות בימי ראשון בתאריכים הבאים:

27.06.2021  , 04.07.2021, 11.07.2021 , 18.07.2021, 25.07.2021

מחיר מבצע עד גמר המלאי

החל מ- 900 $ לאדם בחדר פנימי + 50$ לחדר ל"בזבוזים" בספינה

 
המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.