צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן מערב אירופה והאיים הקנריים Costa Favolosa

שייט מאורגן מערב אירופה והאיים הקנריים Costa Favolosa

טיול שייט מאורגן מערב אירופה והאיים הקנריים
על אוניית ה- Costa Favolosa


תאריך יציאה: 01.05.2020, 12.05.2020 11 לילות / 12 ימים

החל מ- 2,199 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 

 פנסיון מלא באניית פאר

שייט מאורגן למערב אירופה והאיים הקנריים - נבקר כאן

אגם בראצ'אנו, איטליה
"קאסטלי רומאני", איטליה
ראפלו, איטליה
גנואה, איטליה
אקס אן פרובנס (מרסיי), צרפת
לנזרוטה, איים קנריים
טרנקיף, איים קנריים
פונצ'ל, איים קנריים
מלגה, ספרד

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

 

יום 1: תל אביב–רומא-אגם ברצ'אנו-עלייה לשייט
בשעות הבוקר המוקדמות, נפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה אל רומא. עם נחיתתנו, ניסע לתצפית על אגם ברצ'יאנו- אגם וולקני, הנקרא על שם העיירה ברצ'אנו שעל גדות האגם, נבקר באחת העיירות על שפת האגם ונמשיך אל נמל השייט צ'יביטוואקיה- שם נעלה לשייט בן 11 לילות למערב אירופה והאיים הקנריים. בספינה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.


יום 2: סבונה (רפאלו/ גנואה), איטליה
הבוקר נעגון בסבונה. נרד ונסע מזרחה אל עירית ראפלו- עיירת קיט ונופש בריביירה האיטלקית- חופי ים יפים, מסעדות דגים, בתי קפה אלגנטיים ושוק פרחים מפורסם. נטייל בין סמטאות העיר, ובשעות אחר הצהריים נמשיך לגנואה לסיור רגלי בעיר ובתום הסיור נשוב לאנייה.

 

שייט לפיורדים


יום 3: מרסיי (אקס אן ברובאנס), צרפת
לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור חוף בעיירת אקס אן פרובנס- עיר 17 המזרקות. ידועה כיפה במיוחד וכבעלת היסטוריה מפוארת. העיר שוכנת על פרשת דרכים מרכזית, והנוף שסובב אותה מקסים. נטייל בשדרות מירבו-הממוקמות בלב העיר המקורה בחופת עצים רחבי צמרת ובצדיהן חזיתות בתים יפהפיים ונושנים, מזרקות מעוטרות ובתי קפה חינניים. נראה את מנזר סט סובר ואת הקתדראלה שלידו. נבקר בכיכר העירייה, נבקר באזור מזרין, שם נוכל לגלות בתי מגורים מהמאה ה-18 וגנים פרטיים האופייניים לפרובנס. בתום הסיור, באם הזמן יאפשר נערוך סיור פנוראמי במרסיי, ולאחריו נשוב אל האנייה. (בנמל זה נדרשת הליכה של כ 1.5 ק"מ לחניית האוטובוסים הפרטיים).

 

הפלגה לפיורדים


יום 4: יום כיף בים
יום שכולו שייט –הזדמנות מעולה להכיר את האנייה על סיפוניה ואזורי הבילוי הרבים בה.

 

קרוזים לפיורדים

 

יום 5: יום כיף בים
יום שכולו שייט – בדרכנו לאיים הקנריים, יום שלם לבילוי והנאה מרובה מתענוגות האנייה.

 

אניית הפאר של חברת השייט קוסטה

 

יום 6: לנזרוטה, האיים הקנריים
בשעות הצהריים נעגון באי לנזורטה, הממוקם 79 קילומטרים מחופי אפריקה. האי נוצר מפעילות וולקנית. באי מזג האוויר נפלא במשך כל ימות השנה. לאי חופים חוליים יפים, שקטים וידידותיים, אך תמיד מפתיעים עם ספורט ימי, שייט וסירות. נערוך סיור בעיר- נבקר בפארק הלאומי טימנפאיה- שהאדמה הוולקנית שבה נוצרה מסדרה של התפרצויות געשיות שכיסו את מרבית האי לנזרוטה ונתנו לאזור את השם 'הרי האש'. עוד נבקר בלוס הרווידרוס, זהו מקום בו נבלמה הלבה שגלשה מהרי הגעש הסמוכים, התקררה והפכה לסלעי בזלת שחורים. נעבור ב"דרך היין" ונצפה על גידול כרמים לא שגרתי. בתום הסיור, נשוב אל האנייה.


יום 7: טנריף, האיים הקנריים
עם בוקר, נעגון בטנריף - האי הגדול והמאוכלס ביותר בארכיפלג 'האיים הקנריים' באוקיינוס האטלנטי המצויים מול חופה הדרום-מערבי של מרוקו. נרד לסיור חוף ונבקר בעיר לה לגונה, עיר הבירה הראשונה של האי. עוד נבקר בעיירת לה אורוטבה- בה מרוכזות כל משפחות האצולה אשר עזרו במימון הכיבוש של הספרדים. בסיורנו בעיר, נראה את בתי האחוזה היפהפיים. נתעכב על בית ידוע הנקרא "בית המרפסות" על-שם המרפסות עשוית עץ הטיק היפות שלו, לבית פטיו מוצל ויפה, בו מוצגות עבודות רקמה ומלאכת-יד אופיינית לאזור. בשעות אחר הצהריים, נשוב אל האנייה.

 

הפלגות נופש לפיורדים הנורבגים

 


יום 8: פונשל, מדיירה (פורטוגל)
הבוקר נעגון בפונשל – בירת האי מדיירה. זוהי עיר עתיקה בת יותר מ-500 שנה, מוקפת בהרים שנישאים לגובה של עד 1,200 מ'. שמה של העיר ניתן לה בשל שומר בר, הנפוץ באי (בפורטוגזית - funcho). מדירה, הינה אי של גנים, פרחים וירק. בנויה על צוקים וטרסות גבוהות המספקות את היין עם תוחלת החיים הארוכה 
בתבל. נתחיל בתצפית מפיקוס דוס ברסלוס, נמשיך לביקור בעיירת דייגים "קמרה דה לובוס", לאחר מכן נמשיך אל הצוק השני בגובהו בעולם- קבו גיראו. בתום הסיור, נשוב אל האנייה בין כרמי האי.


יום 9: יום כיף בים
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה.


יום 10: מלגה, ספרד
הבוקר נתעורר במלגה- עיירת נמל יפהפייה באנדלוסיה, שבדרום ספרד, והיא העיר החמישית בגודלה בספרד ובירת המחוז. לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף בעיר ונצפה על מבצר גיברלפארו- מבצר ענק מהמאה ה- 14 החולש על מלגה והנמל וכן את מצודת אלקסאבה. המצודה המוקפת גן מטופח ובה שרידי תיאטרון רומי. נתרשם מפסלו של המשורר היהודי יליד המקום שלמה אבן גבירול, משורר "תור הזהב" בספרד, הידוע כמשורר והפילוסוף של העיר. ניסע לאורך פארק הטיילת, נראה את כיכר המרינה ואת הקתדרלה העירונית. נספוג מאווירת המקום ובשעות הצהריים, נשוב אל האונייה.


יום 11: יום כיף בים
יום שכולו שייט – הזדמנות אחרונה ליהנות מהאנייה, לנוח לצד הבריכה או ליהנות משופינג בלב ים.


יום 11: ציוויטבקיה - קאסטלי רומאני- ת"א
הבוקר נעגון בצ'יוויטבקיה, נפרד מצוות האנייה ונצא בנסיעה לאזור "קאסטאלי- רומני"- עיירות שנבנו בימי הביניים סביב טירות של אפיפיורים ושל משפחות רומאיות עשירות. עוד בתקופת רומא העתיקה שימש האזור מקום מפלט מהחום והמולת הכרך הגדול. נסיעה עם נוף של הרים וגבעות, אגמים כחולים, חורשות זיתים וכרמים. בין כול אלה שוכנים הכפריים והעיירות העשירים בהיסטוריה במבצרים, וילות וכנסיות מתקופת הרנסנס, וגם במאכלים ויין האופייניים לאזור. נבקר בעיירות הקטנות "נמי" ו"קסטל גנדולפו".
באם יתאפשר, יינתן זמן לקניות ובהתאם לשעת הטיסה העברה אל שדה התעופה של רומא לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.


דגשים הערות
נשים בהריון : 
נשים בהריון הנמצאות בשבוע ה-24 ומעלה לא יורשו לעלות לאנייה. נשים בהריון עד השבוע ה-24 חייבות להציג מסמך רפואי שהן בריאות וכשירות להפלגה


הגבלות גיל : 
תינוקות מתחת לגיל 6 חודשים, על פי תאריך לידה שמופיע בדרכון ביום העלייה לאנייה, לא יורשו לעלות על האנייה (ביום העלייה הם צריכים להיות 6 חודשים ויום). צעירים מתחת לגיל 21 לא יכולים לגור בחדר ללא מבוגר מעל גיל 21. ילדים עד גיל 21, שלא נוסעים עם הוריהם החוקיים, או לא נושאים את אותו שם משפחה של המבוגרים המלווים אותם, חייבים להביא מכתב מנוטריון באנגלית, חתום ע"י הנוטריון, שהמבוגר המלווה אותם מורשה להיות האפוטרופוס שלהם במשך כל הנסיעה והינו אחראי להם מבחינה חוקית והמבוגר רשאי להחליט על ביצוע פעולות רפואיות כולל ניתוחים בקטין במקרה חרום.


חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לתוספת שינוי או אף לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.


חברת תעופה: 

סדירה 
פרטי הטיסה (אל על):
12 מאי ת"א- רומא 06:05-08:45
23 מאי רומא- ת"א 21:45-02:05 (נחיתה ב 13.05)

טבלת מחירים שייט מאורגן מערב אירופה והאיים הקנריים Costa Favolosa

 

תאריך יציאה: 01.05.2020, 12.05.2020 11 לילות / 12 ימים

החל מ- 2,199 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

המחיר כולל:

טיסות הלוך ושוב בהתאם למסלול הטיול

שייט 11 לילות על אוניית Costa Favolosa- לינה בחדרים פנימיים- ניתן לשדרג בהתאם לזמינות

סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית

אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכנית הטיול

כלכלה: פנסיון מלא באונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)

תשר למדריכים ונהגים בחו"ל 

מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה


המחיר אינו כולל:

ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי

תשר למדריך הישראלי

טיפים חובה בשייט לתשלום באונייה

כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל"


דמי ביטול:

מרגע הבטחת הטיול ועד 12 לפברואר 150$ לאדם 

מה 13 לפברואר ועד 27 לפברואר 30% מעלות הטיול

מה 28 לפברואר ועד 11 למרס 60% מעלות הטיול

מה 12 למרס ועד 23 למרס 80% מעלות הטיול

מה 24 למרס- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול

 

כללי:

מחיר הטיסה כולל תוספת דלק ומסי נמל נכון להיום.

ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.

רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 

העברות ונסיעות באוטובוס הקבוצה שמעבר לתוכנית הטיול ומעבר לשעות נהיגת נהג כרוכה בתשלום נוסף וזאת במסגרת שמירת שעות  עבודת נהג.

בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר / ים / איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.

המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה ביום התשלום.

מומלץ לבדוק את סוג הביטוח הנדרש בהתאם למסלול.

המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

התמונות להמחשה בלבד

כפוף לתנאי החברה

 

ט.ל.ח.

דגשים לגבי אירוח בקוסטה מג'יקה:

אירוח ע"ב פנסיון מלא: בוקר, צהריים וערב שאפשרי גם במסעדות בישיבה עם הגשה לשולחן וגם במזנוני שירות עצמי. יש פיצרייה שפתוחה עד השעה 14:30 ללא עלות ומהשעה 14:30 בעלות של 6 אירו לאדם לפיצה שלמה + קינוח (פלטת פירות). בשעות אחר הצהריים (לרוב בשעה  16:00) יוגשו קפה/ תה וכן עוגות, עוגיות וכד' ללא עלות למשך שעה. מכונת מים קרים, מיצים כגון תפוזים, קפה/ תה יינתנו במזנוני השירות העצמי ללא עלות בארוחת הבוקר. 

בארוחת צהריים/ערב–מכונת המים בלבד תפעל במזנוני השירות העצמי. (מזנוני ארוחת הערב ייסגרו לרוב בשעה 21:00) .בארוחות במסעדות בהגשה לשולחן- תינתן שתייה מכל סוג שהוא בעלות בלבד. (למעוניינים במים, יוגשו מים מינרלים בלבד- בתשלום). בכל החדרים יש מיני בר עם מוצרים בתשלום.

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.