צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן לים הבלטי באניית  Pacifica  מבית Costa

שייט מאורגן לים הבלטי באניית  Pacifica  מבית Costa

שייט מאורגן לים הבלטי
באניית  Pacifica מבית Costa

 פנסיון מלא באניית פאר

 
 

שייט מאורגן לים הבלטי: סיורי חוף מודרכים

טיול בקיל (גרמניה)
טיול בגדנסק (פולין)
טיול ב KLAIPEDA   (ליטא)
טיול בטאלין (אסטוניה)
יומיים טיול ב ST Petersburg  כולל כניסות  להרמיטאז,  והפטרהוף
טיול ל Helsinki
טיול לStockholm  כולל מוזיאון  ואזה

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

 

חופשת השייט כוללת:

טיסות: תל אביב- המבורג, המבורג- תל אביב

 LH 681  17JUN    TLV-MUC    06:55 09:55

 LH  2068  17JUN    MUC-HAM  11:15 12:30     

 LH 2081  28JUN    HAM-MUC  20:15  21:30  

LH 680   28JUN    MUC-TLV  23:00  03:35      

הטיסות עשויות להשתנות בהתאם לשינויים של חברת התעופה.


• לינה של לילה במלון  Atlantic Hotel Kiel או דומה לו  בקיל על בסיס לינה וארוחת בוקר לפני השיט .
• 1 לילות הפלגה באוניית הפאר בתא לפי הקטגוריה הנבחרת  על בסיס פנסיון מלא.
• העברות: משדה תעופה בהמבורג למלון בקיל, מהמלון בקיל לנמל השייט,בתום השייט מהנמל בקיל לשדה התעופה בהמבורג.
• מיסי תעופה ושייט.
• טיפים לנותני שירות (מדריכים מקומיים, נהגים).
• מדריך ישראלימסלול

 

17.06 תל אביב-

המבורג (קיל) הגעה עצמאית לשדה התעופה בן גוריון, לטרמינל 3, טיסה עם לופטהנזה (LH  681). המראה משוערת בשעה 06:55 בבוקר, יש להתייצב בשדה כ-3.5 שעות לפני (!) שם תפגשו את המדריך שלנו. (לאחר החלפת טיסה במינכן ) נחיתה משוערת בשדה התעופה בהמבורג בשעה 12:30בבוקר. לאחר  הנחיתה ניסע אל המלון שלנו בעיר הצפונית קיל הידועה כ"בירת השיט העולמית". העיר ידועה כמרכז ימאות ובנית ספינות. היא נהרסה במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש. אחה"צ  זמן לטיול רגלי עם המדריך.נחזור למלוננו  ללינת לילה

 

ספינת pacifica מבית קוסטה קרוז

 

18.06 קיל ארוחת בוקר במלון שלאחריה נצא לסיור בקיל. נראה את Kieler Forde, לשון ים באורך 17 ק"מ שנוצרה ע"י תנועת קרחונים בעידן הקרח האחרון שמתמזגת עם מפרץ קיל ואת גשר HORN בעל המבנה הארכיטקטוני המענין, נספוג את האווירה של השוק העתיק במרכז העיר ולאחר מכן נמשיך לנמל השייט. נעשה צ'ק אין לאניה, נקבל חדרים ונוכל להנות מארוחת צהריים ראשונה על האניה שלאחריה נעשה היכרות עם האניה.

 

19.06 יום כיף בים, זמן להיכרות מעמיקה עם האניה ושימוש במתקניה השונים.

 

20.06 Gdynia - פולין בשעות   הבוקר נעגון ב Gdynia שבפולין. נפגוש את האוטובוס שלנו ונצא לכיוון העיר גדנסק בה פרצה תנועת "סולדיריות" בשנת 1980, המרוחקת כחצי שעת נסיעה. בעיר נפגוש את המדריך המקומי ונתחיל בטיול באתרים המרכזיים של העיר: נראה את בנין העיריה, את מזרקת נפטון, את כנסיית סנט מרי, נהנה מזמן חופשי לצהריים במרכז העיר ונמשיך לקתדרלת OLIVA. בסיום היום הגדוש נשוב לאניה לארוחת ערב ולמנוחה.

 

21.06 Klaipeda - ליטא הבוקר האניה עוגנת בליטא. נתחיל את היום בנסיעה ל –NIDA, כפר דייגים שקט מוקף טבע השוכן לחופה של לגונה יפהפיה ובו בתי עץ צבעוניים. בצפון הכפר, על הלגונה  נמצא ביתו של תומס מן שנהג לבלות כאן את ימי הקיץ בשנות ה 30 של המאה ה-19. האזור ידוע בשל דיונות החול המיוחדות שבו ואנחנו נעשה תצפית פנורמית מהדיונה הגבוהה ביותר. לאחר הפסקה לצהריים נחזור לעיר הנמל היחידה בליטא - Klaipeda  שנוסדה במאה ה-13 ונשלטה ע"י גרמנים ונעשה סיור בעיר העתיקה. בסיום היום הליטאי נחזור לאניה לקראת היעד הבא.

 

22.06 Tallinn  -אסטוניה

הגעה של האוניה לנמל טאלין- (אסטוניה) בבוקר לאחר  ארוחת הבוקר נצא לסיור  הכרות עם  המדריך בעיר : ברחובות המרוצפים, חומות העיר, הבתים המשומרים של  העיר לפי אירגון UNESCO, נראה גם את קתדרלת  St. Marys. בתום הסיור ניסע לנמל ונחזור לאניה לארוחת ערב ובילוי.

 

ספינת pacifica מבית קוסטה קרוז

 

23.06 Saint Petersburg- רוסיה הגעה של האוניה לנמל סנט פטרסבורג (רוסיה ) , בבוקר לאחר  העגינה נצא  לסיור   עם  המדריך  באתריה  המרכזיים של העיר  ובהמשך ניסע לביקור  במוזיאון  ההרמיטאז. בתום הסיור נשוב למלון הצף שלנו לארוחת ערב והנאה.

 

24.06 Saint Petersburg- רוסיה האוניה עדיין  עוגנת בנמל סנט פטרסבורג (רוסיה ), בבוקר נצא לסיור בעוד אתרים  מרכזיים של העיר  ונקדיש זמן לביקור במתחם ארמון פטרהוף, בתום  הסיור ניסע לנמל ונחזור לאניה

 

25.06

Helsinki  -פינלנד הגעה של האוניה לנמל הלסינקי (פינלנד). לאחר ארוחת הבוקר באניה נצא  לסיור  הכרות  עם  המדריך בעיר. נראה את הקתדרלה של הלסינקי שמהווה את אחד מסמלי העיר. טיפ למשכימים קום: כדאי לעלות לסיפון לפני שהאניה מגיעה לנמל ולצפות בכנסיה המרשימה בעלת החזית הלבנה ו-3 הכיפות המקדמת את הבאים לעיר מכיוון הים. ונראה את כיכר הסנאט, ארמון הנשיא אנדרטת המלחין  Sibelius, כנסיית  Temppeliaukio  "כנסית הסלע" הממוקמת בלב הלסינקי ועקב הארכיטקטורה הייחודית שלה היא אחת האטרקציות המרכזיות בהלסינקי. נמשיך לסייר ככל שיותיר לנו הזמן. בתום הסיור ניסע לנמל ונחזור לאניה

 

26.06 Stockholm שבדיה הגעה של האוניה לנמל  שטוקהולם- ( שבדיה). בבוקר לאחר  העגינה נצא  ליום סיור  הכרות  עם  המדריך בעיר. נסייר בעיר  העתיקה על רחובותיה הציוריים, כיכר העיר, נבקר בבית העיריה שם נערך מידי שנה טקס חלוקת פרסי נובל וכן נבקר בארמון המלכותי  מהמאה ה-18 ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. נמשיך לביקור במוזיאון   Vasa  בתום הסיור ניסע חזרה לנמל.

 

27.06 יום כיף בים. זמן חופשי להנות ממתקני האניה, לבקר בספא, לעשות כושר במרכז הספורט, לנוח ליד הבריכה והאפשרויות עוד רבות ומגוונות

 

28.06 Hamburg

((Kiel  - גרמניה הבוקר מסתיים הקרוז שלנו עם הגעתה של האניה חזרה ל Kiel.

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהאניה ונצא לכיוון המבורג.

נסייר בהמבורג ונראה את בנין העיריה, כנסיית     Saint Michaelואתרים נוספים ככל שיותיר לנו הזמן לפני הנסיעה לשדה התעופה לקראת טיסתנו בחזרה, דרך מינכן, ארצה. (LH2081)

 

ספינת pacifica מבית קוסטה קרוז

 

 

 

 

ספינת pacifica מבית קוסטה קרוז

טבלת מחירים שייט מאורגן לים הבלטי באניית  Pacifica  מבית Costa

 

הטיול לא כולל:
טיפים באוניה (כ-10 יורו לאדם ליום), וטיפים למדריך ישראלי.
מס מקומי בבית מלון בקיל
ביטוח.
הוצאות אישיות.
ארוחות צהריים במהלך סיורי החוף.
כל מה שלא צויין בסעיף "חופשת השייט כוללת" אינו כלול.


• חברת השייט שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מסלול השייט, מסיבות בטחוניות, מזג האוויר או מכל סיבה אחרת.

 

 

הערות:
• ייתכנו שינויים במסלול הסיורים ו/או בסדר הביקור באתרים שונים.
• הטיסות עשויות להשתנות בהתאם לשינויים של חברת התעופה, אין החברה  אחראית לשינוים האלה ונושא אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד.
• בחירת מקום ישיבה בטיסות ("הושבה") הינה בתוספת תשלום עפ"י נהלי חברת התעופה. המעונינים לבחור מראש מקום ישיבה במטוס מתבקשים להודיענו בהקדם. החברה  אינה יכולה להתחייב מראש שמקומות הישיבה המבוקשים יהיו פנויים. ניתן לבחור מקומות ישיבה עצמאית וללא תוספת תשלום 24 שעות לפני הטיסה באתר האינטרנט של אל-על. 
• חברת השייט שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מסלול השייט, מסיבות בטחוניות, מזג האוויר או מכל סיבה אחרת. אין החברה אחראית לשינוים האלה, והנושא אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד.
• משך סיורי החוף יהיה תלוי בשעות העגינה האמיתיות של האניה ובאישור זמן הירידה מהאניה ע"י השלטונות.
• בסיום של סיור החוף נלקח טווח ביטחון בשעת ההגעה בחזרה לאניה, ע"מ למנוע מצב בו יווצר איחור בהגעה לאניה שכן האניה מפליגה בזמן ולא מחכה למאחרים.
• סדר הביקורים וקיומם בסיורי החוף עשויים להשתנות בהתאם לשעות העגינה של ההפלגה ו/או שינויים בלתי צפויים שלא ידועים מראש.
• לעיתים ייתכנו ויתורים על חלק חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי במקום, גם לאחר יציאה מהארץ.
• יש רופא על אוניה.
• לחברה  אין השפעה על מיקום החדרים אליהם ישובצו הנוסעים. שיבוץ חדרים על האוניה ומיקומם יקבעו בלעדית על ידי חברת השייט בהתאם לסוג החדר שהוזמן. 
• טיולי שייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שבכל יום יוצאים לטיול רגלי.  
• במהלך הסיורים ייתכנו מדרכות עם אבנים ולא ניתן להשתמש בכיסא גלגלים או בהליכון
• מלאי החדרים באניה בכל קטגוריה ובמחיר הניתן בהצעה זו, מוגבל.

est

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.