צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

הפלגה לים הבלטי, שייט מאורגן באניית הפאר: Brilliance Of The Seas רויאל קריביאן

הפלגה לים הבלטי, שייט מאורגן באניית הפאר: Brilliance Of The Seas רויאל קריביאן

שייט מאורגן לים הבלטי הפלגה על אניית Brilliance of the Seas

מבית רויאל קריביאן

 

 

 

 פנסיון מלא באניית פאר

הפלגה לים הבלטי כוללת ביקורים במקומות הבאים:

בלגיה: אנטוורפן. דנמרק: קופנהגן, סקאגן. אסטוניה: טאלין.

רוסיה: סנט פטרסבורג כולל מוזאון ה"הרמיטז", גני פטהרוף, סיור גשרים.

שוודיה: שטוקהולם כולל סיור במוזאון ה"ואזה" 

הולנד: רוטרדם, דלף, אמסטרדם, זאנס סכאנס

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

 

יום 1: ת"א- בריסל- אנטווארפן- רוטרדם 
בשעות הבוקר המוקדמות ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה אל בריסל- בירת בלגיה והעיר הגדולה ביותר במדינה. עם נחיתתנו נערוך סיור בעיר ונראה את כיכר ה"גרנד פאלאס"- שנבנתה במאה ה-15 ונחשבת כיום לכיכר היפה באירופה, נצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים. נראה את בית המלך, המשמש כיום כמוזיאון העיר. נראה את פסל הברונזה של סקרלט, ואת הקתדראלה על שמו של מיכאל הקדוש. המאופיינת במוטיבים גותיים מרשימים. נמשיך אל אנטוורפן - בירת תעשיית היהלומים העולמית והשנייה בגודלה בבלגיה. נערוך סיור בעיר ונראה את מצודת שטיין מימי הביניים, את כיכר השוק ואת בית העירייה מתקופת הרנסנס. בתום הסיור נמשיך אל רוטרדם ללינת לילה.

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 

יום 2: רוטרדם- דלף- אמסטרדם- עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור פנוראמי בעיר ובו נראה את בית העירייה, בניין הבורסה ובניין הסחר העולמי. 
נמשיך אל העיר דלפט לסיור פנוראמי בעיר - ריכוז נהדר של סמטאות צרים, תעלות מים וגשרים בעלי נוף עוצר נשימה. המבנים והכנסיות של דלף, מאפשרים לצפות בסגנון בנייה גותי מרשים והיא נודעת גם בזכות בתי מלאכה האחראיים על יצירות יפיפיות עשויות חרסינה כחולה. נמשיך ונגיע אל נמל אמסטרדם - שם נעלה על אניית Brilliance of the Seas מבית Royal Caribbean  לשייט בים הבלטי. באנייה נוכל ליהנות ממתחם ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים. 

 

יום 3: שייט
יום שכולו שייט – הזדמנות נפלאה להכרות עם אניית הפאר על שלל מתחמי הבילוי בה. באנייה מגון רחב של אפשרויות בילוי והנאה.

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 

יום 4: קופנהגן
הבוקר נעגון בקופנהגן - בירת ממלכת דנמרק והעיר הגדולה בממלכה. לאחר ארוחת בוקר נרד ל סיור חוף בעיר התוססת, שנבחרה לבירת התרבות של אירופה לשנת 1996. נראה את הנמל העתיק, שדרות הנס כריסטיאן אנדרסן וכיכר העירייה, המגדל העגול, חזית בית הפרלמנט, הבניין המיוחד של הבורסה ומזרקת גפיון. בשעות הצהריים נשוב אל האנייה.

 

יום 5:  שייט
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה. 

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 

יום 6: טאלין, אסטוניה
לאחר ארוחת הבוקר -  נרד לסיור חוף בטאלין- נערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות. נראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את הפארק וארמון קדריוג, את הפרלמנט בעיר העתיקה העליונה (מבצר טומפאה) ואת קתדרלת נייבסקי. נערוך תצפית על העיר העתיקה- חומותיה, שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים. נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניימית טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירים ממסדרים טיפוסיים. נבקר ברחבת העיריה הפועלת מזה 600 שנה ואשר שימשה כשוק בימי הביניים וכן ככר הוצאה להורג ובמרכזה: בית העירייה. נראה את בית המרקחת העתיק משם נמשיך דרך המנזר הדומיניקני שבמתחם בעלי המלאכה דרך חומת העיר לשער וירו. בתום הסיור, נשוב אל האנייה. 

 

יום 7: סנט פטרבורג, רוסיה
הבוקר נעגון בסנט פטרבורג, פנינת הים בלטי. אחת מהערים הגדולות היושבת לגדות המפרץ הפיני. העיר השנייה בגודלה ברוסיה היא אחת היפות בעולם. נראה את הכיכרות והקתדראלות הראשיות של העיר, נחצה את השדרה הראשית- שדרת נייבסקי- מהיפות והמפוארות שבסנט פטרבורג. יש הרואים בשדרות נייבסקי את ה'שאנז-אליזה' של סנט פטרבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מהארכיטקטורה. נבקר באחד מהמוזאונים הגדולים ביותר- ההרמיטז' ובו אוספים רבים מכל העולם, פסלים, תמונות ויצירות אומנות עוצרות נשימה. עם תום הסיור נערוך שייט קצר על הנהר בו נוכל לראות את העיר מתוכה ובתום הסיור נשוב לאנייה. בשעות הערב המאוחרות נצא לסיור לילי בעיר ונצפה על 'טקס' הרמת הגשרים-בכל לילה בשעה 01:00 הגשרים מעל נהר הNeva  בסנט פטרבורג מורמים.
עשרות טונות של אספלט וברזל מורמות לעיני קהל נלהב של אלפים בכדי לאפשר לאניות להיכנס לנמל של סנט פטרסבורג או לצאת ממנו. הגשרים מורדים חזרה בשעה 5 בבוקר ועד אז התנועה בין שני חלקי העיר נפסקת. בתום הסיור בשעות הקטנות של הלילה, נשוב לאנייה.

 

ספינת brilliance מבית רויאל קריביאן

 

יום 8: סנט פטרבורג, רוסיה
לאחר ארוחת בוקר מאוחרת, נרד לסיור חוף נוסף ונבקר בגני פטרהוף- 'ורסאי של רוסיה', המקום הוקם במאה ה-18 על ידי פטר הגדול ושימש כמגרש השעשועים הקיצי של הקיסרים והצארים הרוסיים. נטייל ונשוטט בגנים ובפארקים המרהיבים הסובבים את הארמון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.

 

יום 9: הלסינקי, פינלנד
בשעות הצהריים, נעגון בהלסינקי, בירת פינלנד בה נמצא מנה מרוכזת של יופי, טבע, ארכיטקטורה, אוכל טוב ועוד. נערוך סיור בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל פינלנדיה, בית האופרה, כנסיית טמפליאוקיו- אשר החלל שבה נחצב בסלע גרניט וקירותיו בגובה של 5 עד 8 מטרים. מעל לקירות, נקבעו חלונות זכוכית ומעליהם כיפה עשויה מנחושת בגובה מרבי של 13 מטר. נעצור בפארק סיבליוס ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ 600 צינורות- ככל שמסגרת הזמן תאפשר, יינתן זמן חופשי במרכז העיר ונחזור אל האנייה.

 

יום 10: שטוקהולם
בשעות הבוקר נעגון בשטוקהולם. נצא לסיור בעיר ובו נראה את אתריה המרכזיים. נעבור ברובע העתיק, גמלא סטאן ונראה את ארמון המלך, הקתדרלה ופסלו של ג'ורג הקדוש. נשוטט בסמטאות היפהפיות. נבקר במוזיאון הואזה  המפורסם. אם יוותר זמן- נשוטט במדרחוב העיר. בתום הסיור, נשוב אל האנייה.

 

יום 11: שייט
יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהאנייה מציעה. 

 

5

 

יום 12: סקאגן, שוודיה
הבוקר נעגון בסקאגן- נמל הדיג הראשי של דנמרק והנקודה הצפונית ביותר של דנמרק. לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף, וניסע אל Raabjerg Mile- דיונת חול נודדת הגדולה ביותר בצפון אירופה אשר נוצרה במאה ה 16. נמשיך אל "גרנן"- תופעת טבע בנקודה הצפונית ביותר של דנמרק- רצועת חוף המפרידה בין מיצר Skagerrak ומיצר Kattegat ומחברת בין הים הצפוני והים הבלטי. נשוב אל סקאגן- חופים חוליים רחבים, נופים ציוריים ובתים צהובים עם גגות רעפים אדומים. נראה את מגדלור העץ ונערוך סיור רגלי בעיר- נשמע סיפורים על מושבת האמנים המפורסמת שלה, נתרשם מארכיטקטורה הבתים ובשעות הצהריים, נשוב אל האנייה.

 

יום 13: שייט
יום שכולו שייט – הזדמנות אחרונה לבלות ולנוח באחד מסיפוני האנייה כמו גם ליהנות משלל אפשרויות הבילוי בה.

 

יום 14: אמסטרדם- ת"א
הבוקר נגיע אל נמל אמסטרדם, נפרד מצוות האנייה ונצא לסיור בזאנס סכאנס-  כפר קטן וציורי שהחל משנת 1961 הוכרז כפרויקט לאומי לשימור ההיסטוריה, התרבות והמסורת ההולנדית הכפרית. בעיירה טחנות רוח מקוריות, בתי מלאכה משוחזרים, גשרי עץ קטנים ובתי מגורים מהמאה ה-17. נספוג מאווירת המקום ונמשיך אל אמסטרדם, שם נראה את כיכר הדאם המפורסמת ונצפה אל ארמון המלכה המפורסם. נתרשם מהתעלות ומהגשרים הקצרים האופייניים לעיר, נטייל במדרחוב העיר ובשעות הערב, ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. 

 

הערות:
נשים בהריון : 
נשים בהריון הנמצאות בשבוע ה-24 ומעלה לא יורשו לעלות לאנייה בשום אופן. 
נשים בהריון עד השבוע ה-24 חייבות להציג מסמך רפואי שהן בריאות וכשירות להפלגה

 

הגבלות גיל : 
תינוקות מתחת לגיל 6 חודשים, על פי תאריך לידה שמופיע בדרכון ביום העלייה לאנייה, לא יורשו לעלות על האנייה (ביום העלייה הם צריכים להיות 6 חודשים ויום). צעירים מתחת לגיל 21 לא יכולים לגור בחדר ללא מבוגר מעל גיל 21. ילדים עד גיל 21, שלא נוסעים עם הוריהם החוקיים, או לא נושאים את אותו שם משפחה של המבוגרים המלווים אותם, חייבים להביא מכתב מנוטריון באנגלית, חתום ע"י הנוטריון, שהמבוגר המלווה אותם מורשה להיות האפוטרופוס שלהם במשך כל הנסיעה והינו אחראי להם מבחינה חוקית והמבוגר רשאי להחליט על ביצוע פעולות רפואיות כולל ניתוחים בקטין במקרה חרום.


חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.
המסלול מתאר אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים ו/ או הלינות. פרטי טיסות-אל על:
05 ליולי ת"א- בריסל 06:00-10:00
18 ליולי אמסטרדם- ת"א 21:15- 02:50 (הנחיתה בארץ היא ב 19 ליולי)

 

טבלת מחירים הפלגה לים הבלטי, שייט מאורגן באניית הפאר: Brilliance Of The Seas רויאל קריביאן

 

 

המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות ישירות אל בריסל/ חזרה מאמסטרדם
בית מלון דרגת תיירות טובה / ראשונה, ברוטרדם לילה לפני השייט 
שייט באניית Brilliance of the Seas מבית Royal Caribbean, הלינה בחדרים פנימיים (ניתן לשדרג בהתאם לזמינות)
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח וממוזג
כלכלה: ארוחת בוקר בבתי המלון + פנסיון מלא במהלך השייט
תשר לנהגים ומדריכים מקומיים בחו"ל
מדריך בכיר ומנוסה


המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
טיפים חובה במהלך השייט בסך 162$ לאדם- לתשלום בעת ביצוע הזמנה
כל מה שאינו נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל"


דמי ביטול  05.07.19: 
מרגע הבטחת הטיול ועד ל 07 לאפריל - 199$ לאדם
מה-08 לאפריל ועד ה- 17 לאפריל - 30% מערך העלות
מה- 18 לאפריל ועד ה-01 לאפריל -60% מערך העלות
מה- 01 למאי ועד ה-15 למאי -80% מערך העלות
מה 16 למאי –  100% דמי ביטול 

כפוף לתנאים הכללים של החברה ט.ל.ח

 

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.