צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן בים הבלטי Costa Magica

שייט מאורגן בים הבלטי Costa Magica

טיול שייט מאורגן לים הבלטי
על אוניית ה- Costa Magica


תאריך יציאה: 05.06.2020, 17.07.2020 8 לילות / 9 ימים

החל מ- 2,099 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 

 פנסיון מלא באניית פאר

 

 לפרטים והזמנות: info@goeurope.co.il

שייט מאורגן לים הבלטי - נבקר כאן

שטוקהולם, שוודיה
סיטגונה, שוודיה
אפסלה, שוודיה
הלסינקי, פינלנד 
מוזיאון ההרמיטג' -סנט פטרסבורג)רוסיה)
גני פטרהוף-
סנט פטרסבורג)רוסיה)
סיור הרמת הגשרים-
סנט פטרסבורג)רוסיה)
טאלין, אסטוניה

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

 

יום 1:  ת"א -סיטגונה -שטוקהולם
בשעות הבוקר המוקדמות, ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך יעד בייניים אל שטוקהולם- בירת שוודיה, הנחשבת לעיר היפה ביותר בסקנדינביה ומהיפות בעולם. עם נחיתתנו, ניסע אל העיירה השכנה סיטגונה – עיר ציורית והעתיקה ביותר בשוודיה, כבר בת יותר מאלף שנה. זוהי העיר הנוצרית הראשונה בשוודיה ובה שרידי כנסיות אבן עתיקות. נערוך סיור רגלי קצר במרכז העתיק, נתרשם מבתי העץ העתיקים, להם צבעי פסטל, נראה את בית העירייה הקטן שאף שימש כבית סוהר, נספוג מהאווירה המקומית, ונמשיך אל מלוננו. לינה באזור שטוקהולם.


יום 2: שטוקהולם-  עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות, העברה אל נמל השייט, שם נעלה על אוניית ה Magica מבית  Costa לשייט בן 7 לילות לים הבלטי. באנייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, תיאטרון ופינוקים נוספים.

  

יום 3:  שייט בים – יום כיף באנייה
הזדמנות מעולה להכרות עם האנייה, נכיר את המתחמים השונים והרבים בה. ניהנה מיום חופשי באנייה, מהאטרקציות והפינוקים שהיא מציעה.

 

יום 4:  הלסינקי, פינלנד

הבוקר נעגון בהלסינקי- בירת פינלנד, בה נמצא מנה מרוכזת של יופי, טבע, ארכיטקטורה, אוכל טוב ועוד. נערוך סיור בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל פינלנדיה, בית האופרה, נבקר בכנסיית טמפליאוקיו- אשר החלל שבה- נחצב בסלע גרניט וקירותיה בגובה של 5 עד 8 מטרים. נעצור בפארק סיבליוס ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ 600 צינורות- יינתן זמן חופשי במרכז העיר ובשעות הצהריים, נשוב אל האנייה.

 

יום 5: סנט פטרסבורג, רוסיה

הבוקר נעגון בסנט פטרסבורג, פנינת הים הבלטי היושבת לגדות המפרץ הפיני. העיר השנייה בגודלה ברוסיה ואחת היפות בעולם. נראה את הכיכרות והקתדראלות הראשיות של העיר, נחצה את השדרה הראשית-שדרת נייבסקי- מהיפות והמפוארות שבפטרסבורג. יש הרואים בשדרות נייבסקי את ה'שאנז-אליזה' של סנט פטרסבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מהארכיטקטורה. נבקר באחד מהמוזאונים הגדולים ביותר ה"הרמיטז'" ובו אוספים רבים מכל העולם פסלים, תמונות ויצירות אומנות עוצרות נשימה. עוד נערוך שייט קצר על הנהר ובתום הסיור נשוב לאנייה. בשעות הערב המאוחרות נצא לסיור לילי בעיר ונצפה על "טקס" הרמת הגשרים-בכל לילה בשעה 01:00 הגשרים מעל נהר ה Neva בסנט פטרסבורג מורמים. עשרות טונות של אספלט וברזל מורמות לעיני קהל נלהב של אלפים בכדי לאפשר לאניות להיכנס לנמל של סנט פטרסבורג או לצאת ממנו. הגשרים מורדים חזרה בשעה 5 בבוקר ועד אז תנועת הנהר בין שני חלקי העיר נפסקת. בתום הסיור, לקראת השעות בקטנות של הלילה, נשוב לאנייה.

 

יום 6: סנט פטרסבורג, רוסיה

לאחר ארוחת בוקר מאוחרת, נרד לסיור חוף נוסף ונבקר בגני פטרהוף- 'ורסאי של רוסיה', הגנים הוקמו במאה ה-18 על ידי פטר הגדול ושימש כמגרש השעשועים הקיצי של הקיסרים והצארים הרוסיים. נטייל ונשוטט בגנים ובפארקים המרהיבים הסובבים את הארמון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.


יום 7: טאלין, אסטוניה
לאחר ארוחת הבוקר- נרד לסיור חוף בטאלין, נערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות ונראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את הפארק וארמון קדריוג, את הפרלמנט בעיר העתיקה העליונה (מבצר טומפאה)  וכנסיית נייבסקי. נערוך תצפית על העיר העתיקה- חומותיה שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים. נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניימית טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירים ממסדרים טיפוסיים. נבקר ברחבת העיריה ששימשה שוק בימי הביניים כשמרכזה בית העירייה שפועל מזה 600 שנה ואשר בימים ההם שימשה גם ככר הוצאה להורג.נראה את בית מרקחת עתיק. נמשיך דרך המנזר הדומיניקני שברחוב בעלי המלאכה דרך חומת העיר לשער וירו. בתום הסיור, נשוב לאנייה.

 

יום 8: שטוקהולם

הבוקר נעגון בשטוקהולם, ונערוך סיור בעיר, בו נראה את ארמון המלך וחצר המשמר, את העיר העתיקה שסמטאותיה צרות וציוריות, את המרכז המסחרי המודרני ועוד. נצפה על בית העירייה, בו נערך מדי שנה 'ערב הגאלה' למקבלי פרסי נובל. עוד נבקר במוזיאון ספינת המלחמה 'וואזה' ובתום הסיור, נשוב אל האנייה.

 

יום 9: שטוקהולם- אפסלה- ת"א
לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מצוות האונייה ונעשה דרכינו אל העיירה אפסלה הידועה במיוחד בזכות האוניברסיטה העתיקה שלה שנוסדה במאה ה-15. נצפה על הגוסטביאנום - "תיאטרון הניתוחים" של האוניברסיטה העתיקה, נראה  את הקתדרלה, הנחשבת מהגדולות בסקנדינביה. מגן המצודה שבנה המלך גוסטאב וואזה, החולשת על העיר כולה-  נערוך תצפית על העיר ועל הגנים הבוטאניים. בהתאם לשעת הטיסה, העברה אל שדה התעופה של שטוקהולם לטיסתנו ארצה. נחיתה מוקדמת אור ליום מספר 10.

פרטי הטיסה (סוייס איירלנייס):
05 יוני ת"א- ציריך 04:50-08:10
05 יוני ציריך- שטוקהולם 12:10-14:35

13 יוני שטוקהולם- ציריך 19:35-22:00
13 יוני- ציריך –ת"א 22:40-03:25

 

חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול. 


הערות לגבי אירוח בחברת קוסטה:
אירוח ע"ב פנסיון מלא: בוקר, צהריים וערב שאפשרי גם במסעדות בישיבה עם הגשה לשולחן וגם במזנוני שירות עצמי. יש פיצרייה שפתוחה עד השעה 14:30 ללא עלות ומהשעה 14:30 בעלות של 6 אירו לאדם לפיצה שלמה + קינוח (פלטת פירות). בשעות אחר הצהריים (לרוב בשעה  16:00) יוגשו קפה/ תה וכן עוגות, עוגיות וכד' ללא עלות למשך שעה. מכונת מים קרים, מיצים כגון תפוזים, קפה/ תה יינתנו במזנוני השירות העצמי ללא עלות בארוחת הבוקר. 
בארוחת צהריים/ערב–מכונת המים בלבד תפעל במזנוני השירות העצמי. (מזנוני ארוחת הערב ייסגרו לרוב בשעה 21:00) .בארוחות במסעדות בהגשה לשולחן- תינתן שתייה מכל סוג שהוא (כולל מים מינרלים) בעלות בלבד. בכל החדרים יש מיני בר עם מוצרים בתשלום.

טבלת מחירים שייט מאורגן בים הבלטי Costa Magica

 

תאריך יציאה: 05.06.2020, 17.07.2020 8 לילות / 9 ימים

החל מ- 2,099 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 

המחיר כולל:
טיסות הלוך ושוב  אל שטוקהולם דרך יעד ביניים
שייט 7 לילות על אוניית Magica– מבית Costa הלינה בחדרים פנימיים (ניתן לשדרג בהתאם לזמינות) 
לילה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה באזור שטוקהולם
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה וסיורי חוף כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכנית הטיול
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון +פנסיון מלא באונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)
תשר למדריכים ונהגים בחו"ל (למעט טיפים למדריך הישראלי)
מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה


המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
טיפים חובה בשייט בסך כ 70€ לאדם לתשלום באונייה
טיפים למדריך הישראלי
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל


דמי ביטול:
מרגע הבטחת הטיול ועד 08 למרס 150$ לאדם 
מה09 למרס ועד 22 למרס 30% מעלות הטיול
מה 23 למרס ועד 05 לאפריל 60% מעלות הטיול
מה 06 לאפריל ועד 19 לאפריל 80% מעלות הטיול
מה 20 לאפריל- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול

 

כללי:
מחיר הטיסה כולל תוספת דלק ומסי נמל נכון להיום, 24/7/19.
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 
העברות ונסיעות באוטובוס הקבוצה שמעבר לתוכנית הטיול ומעבר לשעות נהיגת נהג כרוכה בתשלום נוסף וזאת במסגרת שמירת שעות  עבודת נהג.
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר / ים / איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה ביום התשלום.
מומלץ לבדוק את סוג הביטוח הנדרש בהתאם למסלול.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
כפוף לתנאי החברה
 ט.ל.ח

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.