צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן בים הבלטי Jewel of the Seas רויאל קריביאן

שייט מאורגן בים הבלטי Jewel of the Seas רויאל קריביאן

שייט מאורגן לים הבלטי

אניית Jewel of the Seas רויאל קריביאן

תאריך יציאה: 10.07.2020 9 לילות / 10 ימים

החל מ- 2,599 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 פנסיון מלא באניית פאר

 

שייט מאורגן לים הבלטי כולל ביקורים במקומות הבאים:

שטוקהולם, שוודיה, סיטגונה, שוודיה, אפסלה, שוודיה, ויסבי, שוודיה, מוזיאון ההרמיטג' -סנט פטרסבורג רוסיה
גני פטרהוף- סנט פטרסבורג רוסיה, סיור הרמת הגשרים-, סנט פטרסבורג)רוסיה), הלסינקי, פינלנד , טאלין, אסטוניה

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

 

יום 1:  ת"א -סיטגונה -שטוקהולם
בשעות הבוקר המוקדמות, ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך יעד בייניים אל שטוקהולם- בירת שוודיה, הנחשבת לעיר היפה ביותר בסקנדינביה ומהיפות בעולם. עם נחיתתנו, ניסע אל העיירה השכנה "סיטגונה" – עיר ציורית והעתיקה ביותר בשוודיה, כבר בת יותר מאלף שנה. זוהי העיר הנוצרית הראשונה בשוודיה ובה שרידי כנסיות אבן עתיקות. נערוך סיור רגלי קצר במרכז העתיק, נתרשם מבתי העץ העתיקים הצבועים צבעי פסטל, נראה את בית העירייה הקטן שאף שימש כבית סוהר, נספוג את האווירה המקומית, ונמשיך אל מלוננו. לינה באזור שטוקהולם.


יום 2: שטוקהולם
לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום סיור בשטוקהולם
נראה את ארמון המלך וחצר המשמר, את העיר העתיקה שסמטאותיה צרות וציוריות, את המרכז המסחרי המודרני ועוד. נצפה על בית העירייה, בו נערך מדי שנה 'ערב הגאלה' למקבלי פרסי נובל. עוד נבקר במוזיאון ספינת המלחמה 'וואזה' ובתום הסיור, נשוב למלוננו, לינה בשטוקהולם


יום 3: שטוקהולם-  עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות, העברה אל נמל השייט, שם נעלה על אוניית ה Jewel of the Seas  מבית  Royal Caribbean לשייט בן 7 לילות לים הבלטי. באנייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, תיאטרון ופינוקים נוספים.

 

הפלגות נופש לים הבלטי

 


יום 4:  שייט בים – יום כיף באנייה
הזדמנות מעולה להכרות עם האנייה, נכיר את המתחמים השונים והרבים בה. ניהנה מיום חופשי באנייה, מהאטרקציות והפינוקים שהיא מציעה.


יום 5: סנט פטרסבורג, רוסיה
הבוקר נעגון בסנט פטרסבורג, פנינת הים הבלטי היושבת לגדות המפרץ הפיני. העיר השנייה בגודלה ברוסיה ואחת היפות בעולם. נראה את הכיכרות והקתדראלות הראשיות של העיר.      נחצה את השדרה הראשית-שדרת |נייבסקי|- מהיפות והמפוארות שבסנט פטרסבורג. יש הרואים בשדרות "נייבסקי" את ה'שאנז-אליזה' של סנט פטרסבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מהארכיטקטורה. נבקר באחד מהמוזאונים הגדולים ביותר בעולם ה"הרמיטז'" ובו אוספים רבים מכל העולם פסלים, תמונות ויצירות אומנות עוצרות נשימה. עוד נערוך שייט קצר על הנהר ובתום הסיור נשוב לאנייה. בשעות הערב המאוחרות נצא לסיור לילי בעיר ונצפה על "טקס הרמת הגשרים"-בכל לילה בשעה 01:00 הגשרים מעל נהר ה Neva"" בסנט פטרסבורג מורמים. עשרות טונות של אספלט וברזל מורמות לעיני קהל נלהב של אלפים בכדי לאפשר לאניות להיכנס לנמל של סנט פטרסבורג או לצאת ממנו. הגשרים מורדים חזרה בשעה 5 בבוקר ועד אז תנועת הנהר בין שני חלקי העיר נפסקת. בתום הסיור, לקראת השעות הקטנות של הלילה, נשוב לאנייה.


יום 6: סנט פטרסבורג, רוסיה

לאחר ארוחת בוקר מאוחרת, נרד לסיור חוף נוסף ונבקר בגני "פטרהוף"- 'ורסאי של רוסיה', הגנים הוקמו במאה ה-18 על ידי פטר הגדול ושימש כמגרש השעשועים הקיצי של הקיסרים והצארים הרוסיים. נטייל ונשוטט בגנים ובפארקים המרהיבים הסובבים את הארמון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.

 

שייט לים הבלטי רויאל קריביאן

 


יום 7:  הלסינקי, פינלנד
הבוקר נעגון בהלסינקי- בירת פינלנד, בה נמצא מנה מרוכזת של יופי, טבע, ארכיטקטורה, אוכל טוב ועוד. נערוך סיור בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל פינלנדיה, בית האופרה, נבקר בכנסיית "טמפליאוקיו"- אשר החלל שבה נחצב בסלע גרניט וקירותיה בגובה של 5 עד 8 מטרים. נעצור בפארק "סיבליוס" ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ 600 צינורות- יינתן זמן חופשי במרכז העיר ובשעות אחר הצהריים, נשוב אל האנייה.


יום 8: טאלין, אסטוניה
לאחר ארוחת הבוקר- נרד לסיור חוף ב"טאלין", נערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות ונראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את הפארק וארמון "קדריוג", את הפרלמנט בעיר העתיקה העליונה (מבצר "טומפאה")  וכנסיית "נייבסקי". נערוך תצפית על העיר העתיקה- חומותיה שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים. נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניים טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירי מסדר. נבקר ברחבת העיריה ששימשה שוק בימי הביניים כשמרכזה בית העירייה שפועל מזה 600 שנה ואשר בימים ההם שימשה גם מקום הוצאה להורג. בתום הסיור, נשוב אל האונייה


יום 9: ויסבי, שודיה
בשעות הבוקר, נעגון ב"ויסבי" שבשודיה- "ויסבי" היא עיר ויקינגית עתיקה באי "גוטלנד", והיא נחשבת לאחת מערי ימי הביניים שהשתמרו בצורה הטובה ביותר בסקנדינביה, היא הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נרד לסיור חוף, ובו נראה את קתדרלת "סנט מרי", נראה שרידי כנסיות מתקופת ימי הביניים, נשוטט בסמטאות הצרות של העיר, עוד נעלה לתצפית על המפרץ מצוקי "הוגלינט". ובתום הסיור, נשוב  אל האונייה

 

 

הפלגה של רויאל קריביאן

 


יום 10: שטוקהולם- אפסלה- ת"א
לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מצוות האונייה ונעשה דרכינו אל העיירה "אפסלה" הידועה במיוחד בזכות האוניברסיטה העתיקה שלה שנוסדה במאה ה-15. נצפה על "הגוסטביאנום" - "תיאטרון הניתוחים" של האוניברסיטה העתיקה, נראה  את הקתדרלה, הנחשבת מהגדולות בסקנדינביה. מגן המצודה שבנה המלך גוסטאב וואזה, החולשת על העיר כולה, נערוך תצפית על העיר ועל הגנים הבוטניים. בהתאם לשעת הטיסה, העברה אל שדה התעופה של שטוקהולם לטיסתנו ארצה. נחיתה מוקדמת אור ליום מספר 11.


פרטי הטיסה (אייר בלטיק):

10 יולי ת"א- ריגה 07:50-12:10
10 יולי ריגה- שטוקהולם 14:50-15:05

19 יולי שטוקהולם- ריגה 19:40-21:50
19 יולי ריגה –ת"א 23:40-03:50 (נחיתה ב- 20.07)

 

חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.

 

טבלת מחירים שייט מאורגן בים הבלטי Jewel of the Seas רויאל קריביאן

 

תאריך יציאה: 10.07.2020 9 לילות / 10 ימים

החל מ- 2,599 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 

המחיר כולל:
טיסות הלוך ושוב אל שטוקהולם דרך יעד ביניים
שייט 7 לילות על אוניית Jewel of the Seas– מבית  Royal Caribbean  הלינה בחדרים פנימיים (ניתן לשדרג בהתאם לזמינות) 
2 לילות בבית מלון בדרגת תיירות ראשונה באזור שטוקהולם
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה וסיורי חוף כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח לביצוע תכנית הטיול
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון +פנסיון מלא באונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)
תשר למדריכים ונהגים בחו"ל (למעט טיפים למדריך הישראלי)
מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה


המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
טיפים חובה בשייט בסך כ 102$ לאדם לתשלום בעת ביצוע ההזמנה
טיפים למדריך הישראלי
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל


דמי ביטול:
מרגע הבטחת הטיול ועד 12 לאפריל 150$ לאדם 
מה13 לאפריל ועד 26 לאפריל 30% מעלות הטיול
מה 27 לאפריל ועד 10 למאי 60% מעלות הטיול
מה 11 למאי ועד 21 למאי 80% מעלות הטיול
מה 22 למאי- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול

 

כללי:
מחיר הטיסה כולל תוספת דלק ומסי נמל נכון להיום, 20/08/19.
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 

העברות ונסיעות באוטובוס הקבוצה שמעבר לתוכנית הטיול ומעבר לשעות נהיגת נהג כרוכה בתשלום נוסף וזאת במסגרת שמירת שעות  עבודת נהג.
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר / ים / איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה ביום התשלום.
מומלץ לבדוק את סוג הביטוח הנדרש בהתאם למסלול.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
 ט.ל.ח

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.