צרו קשר נשמח לעזור!
Invalid Input

שייט מאורגן בים הבלטי על ספינת Jewel of the Seas

שייט מאורגן בים הבלטי על ספינת Jewel of the Seas

שייט מאורגן לים הבלטי

אניית Jewel of the Seas רויאל קריביאן

תאריך יציאה: 17.06.2020 11 לילות / 12 ימים

החל מ- 3,199 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

 פנסיון מלא באניית פאר

 

שייט מאורגן לים הבלטי כולל ביקורים במקומות הבאים:

קופנהגן, דנמרק, רוסטוק, גרמניה, שוורין, גרמניה, טאלין, אסטוניה, מוזיאון ההרמיטג' -סנט פטרסבורג רוסיה, גני פטרהוף-סנט פטרסבורג רוסיה,
סיור הרמת הגשרים-סנט פטרסבורג, רוסיה, הלסינקי, פינלנד ויסבי, שוודיה, ריגה, לטביה שטוקהולם, שוודיה סיטגונה, שוודיה

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.
המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.

מסלול

 

יום 1:  ת"א -קופנהגן
בשעות הצהריים, ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך יעד בייניים אל קופנהגן- בירת דנמרק והעיר הגדולה בממלכה. עם נחיתתנו בשעות הערב, העברה אל בית המלון. לינה באזור קופנהגן.


יום 2: קופנהגן- עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בעיר, ובו נראה את הנמל העתיק, שדרות הנס כריסטיאן אנדרסן וכיכר העירייה, המגדל העגול, חזית בית הפרלמנט, הבניין המיוחד של הבורסה ומזרקת "גפיון". בשעות הצהריים, העברה אל נמל השייט , שם נעלה על אוניית ה Jewel of the Seas  מבית  Royal Caribbean לשייט בן 10 לילות לים הבלטי. באנייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, תיאטרון ופינוקים נוספים. 


יום 3: שוורין- רוסטוק (וורנמונדה), גרמניה
היום נעגון בחופי גרמניה, ולאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ובו ניסע על "שוורין"- בירת המדינה הפדרלית הגרמנית "מקלנבורג"-מערב פומרניה. נערוך סיור בעיר ונבקר בטירת "שוורין" טירה ציורית, השוכנת על אי באגם "שוורין". נמשיך אל העיר "רוסטוק" -העיר הגדולה ביותר במדינת "מקלנבורג"-מערב פומרניה שבגרמניה, השוכנת על גדות נהר "הווארנו", נערוך סיור פנוראמי בעיר ונראה את בית העירייה ואת מבנה האוניברסיטה הנחשבת לאחת מהאוניברסיטאות העתיקות בעולם, נראה את שרידי חומות בעיר, את כיכרותיה ורחובותיה הראשיים, ובשעות אחר הצהריים, נשוב אל האונייה

 

הפלגות נופש לים הבלטי

 

 

יום 4:  שייט בים – יום כיף באנייה
הזדמנות מעולה להכרות עם האנייה, נכיר את המתחמים השונים והרבים בה. ניהנה מיום חופשי באנייה, מהאטרקציות והפינוקים שהיא מציעה.

 

יום 5: טאלין, אסטוניה
הבוקר נגיע אל נמל "טאלין" שבחופי אסטוניה, לאחר ארוחת הבוקר- נרד לסיור חוף, ובו נערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות ונראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את הפארק וארמון "קדריוג", את הפרלמנט בעיר העתיקה העליונה (מבצר "טומפאה")  וכנסיית "נייבסקי". נערוך תצפית על העיר העתיקה- חומותיה שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים. נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניים טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירי מסדר. נבקר ברחבת העיריה ששימשה שוק בימי הביניים כשמרכזה בית העירייה שפועל מזה 600 שנה ואשר בימים ההם שימשה גם מקום הוצאה להורג. בתום הסיור, נשוב אל האונייה


יום 6:   סנט פטרבורג, רוסיה
הבוקר נעגון בסנט פטרבורג, פנינת הים בלטי. אחת מהערים הגדולות היושבת לגדות המפרץ הפיני. העיר השנייה בגודלה ברוסיה ואחת היפות בעולם. נראה את הכיכרות והקתדראלות הראשיות של העיר, נחצה את השדרה הראשית- שדרת "נייבסקי"- מהיפות והמפוארות שבסנט פטרבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מהארכיטקטורה. נבקר במוזיאון- "ההרמיטז'" ובו אוספים רבים מכל העולם, פסלים, תמונות ויצירות אומנות עוצרות נשימה. עם תום הסיור נערוך שייט קצר על הנהר בו נוכל לראות את העיר מתוכה ובתום הסיור נשוב לאנייה.  בשעות הערב המאוחרות נצא לסיור לילי בעיר ונצפה על "טקס הרמת הגשרים"-בכל לילה בשעה 01:00 הגשרים מעל נהר ה"Neva" בסנט פטרבורג מורמים.  עשרות טונות של אספלט וברזל מורמות לעיני קהל נלהב של אלפים בכדי לאפשר לאניות משא
להיכנס לנמל של סנט פטרסבורג או לצאת ממנו. הגשרים מורדים חזרה בשעה 5 בבוקר ועד אז התנועה בין שני חלקי העיר נפסקת. בתום הסיור בשעות הקטנות של הלילה, נשוב לאנייה.

 

שייט לים הבלטי רויאל קריביאן

 

 

יום 7:  סנט פטרסבורג, רוסיה 
לאחר ארוחת בוקר מאוחרת, נרד לסיור חוף נוסף ונבקר בגני "פטרהוף- ורסאי של רוסיה", המקום הוקם במאה ה-18 על ידי פטר הגדול ושימש כמגרש השעשועים הקיצי של הקיסרים והצארים הרוסיים. נטייל ונשוטט בגנים ובפארקים המרהיבים הסובבים את הארמון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.


יום 8: הלסינקי, פינלנד
בשעות הצהריים, נעגון בהלסינקי, בירת פינלנד בה נחשף ליופי, טבע, ארכיטקטורה, אוכל טוב ועוד. נערוך סיור בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל "פינלנדיה", בית האופרה, כנסיית "טמפליאוקיו"- אשר חללה נחצב בסלע גרניט וקירות הסלע הם בגובה של 5 עד 8 מטרים. מעל לקירות, נקבעו חלונות זכוכית ומעליהם כיפה עשויה מנחושת בגובה מרבי של 13 מטר. נעצור בפארק "סיבליוס" ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ 600 צינורות- ככל שמסגרת הזמן תאפשר, יינתן זמן חופשי במרכז העיר, ונחזור אל האנייה.


יום 9: ויסבי, שודיה
בשעות הבוקר, נעגון ב"ויסבי" שבשודיה- "ויסבי" היא עיר ויקינגית עתיקה באי "גוטלנד", והיא נחשבת לאחת מערי ימי הביניים שהשתמרו בצורה הטובה ביותר בסקנדינביה, היא הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נרד לסיור חוף, ובו נראה את קתדרלת "סנט מרי", נראה שרידי כנסיות מתקופת ימי הביניים, נשוטט בסמטאות הצרות של העיר, עוד נעלה לתצפית על המפרץ מצוקי "הוגלינט". ובתום הסיור, נשוב  אל האונייה

 

 

הפלגה של רויאל קריביאן

 

 


יום 10: ריגה, לטביה
הבוקר נתעורר ב"לטביה" ונעגון בנמל של "ריגה", לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ונסייר ב"ריגה" בירתה של לטביה- היפה מבין הבירות הבלטיות 


השוכנת בשפכו של נהר "דווינה". נתחיל בסיור פנוראמי , ניסע על גדות נהר " דווינה" ,נראה את שכונת "יוגנדסטיל" ונתרשם מארכיטקטורת הבניינים, נמשיך אל העיר המודרנית ונראה  את האוניברסיטה, את בניין האופרה, האקדמיה לאומנות, ואת התחנה המרכזית. נמשיך אל שערי העיר העתיקה ונערוך סיור רגלי בין סמטאותיה, נראה את כיפת הקתדראלה, את כנסיית סנט פטר, נעבור  את טירת ריגה העתיקה, ניראה את אנדרטת החופש שהיא הינה הסמל הלאומי של לטביה. נבקר בכיכר בית העירייה. בתום הסיור, נשוב אל האנייה.


יום 11: שטוקהולם
בשעות הבוקר נעגון בשטוקהולם נצא לסיור בעיר ובו נראה את אתריה המרכזיים. נעבור ברובע העתיק, "גמלא סטאן" ונראה את ארמון המלך, הקתדרלה, פסלו של ג'ורג הקדוש. נשוטט בסמטאות היפהפיות. נבקר במוזיאון ה"ואזה"  המפורסם. אם יוותר זמן- נשוטט במדרחוב העיר. בתום הסיור, נשוב אל האנייה.


יום 12: שטוקהולם- סיטגונה- ת"א
לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מצוות האונייה,  נשלים סיורינו בעיר ובשעות הצהריים, ניסע אל עיירת "סיטגונה" – עיר ציורית והעתיקה ביותר בשוודיה, כבר בת יותר מאלף שנה. זוהי העיר הנוצרית הראשונה בשוודיה ובה שרידי כנסיות אבן עתיקות. נערוך סיור רגלי קצר במרכז העתיק, נתרשם מבתי העץ העתיקים הצבועים צבעי פסטל, נראה את בית העירייה הקטן שאף שימש כבית סוהר, נספוג את האווירה המקומית, ובתום הסיור, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת


פרטי הטיסה (סוייס איירלנייס):
17 יוני ת"א-  ציריך 16:05-19:15
17 יוני  ציריך - קופנהגן 21:00—22:45

28 יוני שטוקהולם- ציריך 19:35-22:00
28 יוני- ציריך –ת"א 22:40-03:25

 

טבלת מחירים שייט מאורגן בים הבלטי על ספינת Jewel of the Seas

 

תאריך יציאה: 17.06.2020 11 לילות / 12 ימים

החל מ- 3,199 $ לאדם בחדר זוגי כולל טיסות

המחיר כולל:
טיסות הלוך ושוב אל קופנהגן דרך יעד ביניים
שייט 10 לילות על אוניית Jewel of the Seas– מבית  Royal Caribbean  הלינה בחדרים פנימיים (ניתן לשדרג בהתאם לזמינות) 
1 לילות בבית מלון בדרגת תיירות  טובה או ראשונה באזור קופנהגן
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה וסיורי חוף כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח לביצוע תכנית הטיול
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון +פנסיון מלא באונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)
תשר למדריכים ונהגים בחו"ל (למעט טיפים למדריך הישראלי)
מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה .


המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
טיפים חובה בשייט בסך כ 145$ לאדם לתשלום בעת ביצוע ההזמנה
טיפים למדריך הישראלי
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל


דמי ביטול:
מרגע הבטחת הטיול ועד 19 למרס 150$ לאדם 
מה20 למרס ועד 02 לאפריל 30% מעלות הטיול
מה 03 לאפריל ועד 16 לאפריל 60% מעלות הטיול
מה 17 לאפריל ועד 28 לאפריל 80% מעלות הטיול
מה29 לאפריל-דמי ביטול מלאים-100%מעלות הטיול


חשוב:
על הנוסע לשלוח,  בעת ההזמנה, צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה - כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול. 


כללי:
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 
העברות ונסיעות באוטובוס הקבוצה שמעבר לתוכנית הטיול ומעבר לשעות נהיגת נהג כרוכה בתשלום נוסף וזאת במסגרת שמירת שעות  עבודת נהג.
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר / ים / איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה ביום התשלום.
מומלץ לבדוק את סוג הביטוח הנדרש בהתאם למסלול.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
 ט.ל.ח

 

 

המחירים עשויים להשתנות בכל עת בשל שינוי בזמינות החדרים בספינה ובטיסה.

המחיר מובטח לאחר ביצוע הזמנה בפועל.